Yolumuz açık, şansımız bol, Allah yardımcımız olsun…

Vedat Özkan

05/09/2010
05
EYL
2010

Evet, işte şampiyonluk için gereken ne varsa, şu ana kadar yönetim tarafından yapıldı. Hoca ise en iyisini, futbolcu ise en kalitelilerini kadromuza kattık.  İsteyipte alamadığımız neredeyse yok gibi. Hani derler ya bıçak baldıra saplandı. Aynen öyle oldu. Herkes biliyor ki bu sene oldu, oldu olmadı seneye hiç olmaz.Şimdi söz önce hocamızda ve futbolcularda. Birincisi çok çalışıp, tüm beklentilerimize cevap vermek boynunuzun borcu. Sahada ayak basmadık yer bırakmadan, formanızda ıslanmayan yer kalmadan son düdük çalmamalı. Bundan sonra topa kafa sokan, yüreği ile oynayan siz futbolcuları bekliyor olacağız. İdmanda, tesiste takım arkadaşlarınıza şöyle bir bakın, bu ligin bir yıldızlar topluluğusunuz. Şuna inanıyorum, bu takım süper ligde olsa, ligin en rahat takımlarından birisi olur. Onun için Bank Asya size çok hafif gelmeli çok.   

 

 

Sayın hocamız ve teknik heyetimiz ne yapar eder, bu takımı nasıl çalıştırır, ne taktir verir bilmem. Benim anladığım alınan puanlar, işte Boluspor bu diyeceğimiz oynanacak futboldur. Ben bunlara bakarım. Bunlardan anlarım. Önce göze, sonra puan cetveline uygun futbolu sahada göreceğimizi düşünüyorum.

 

Ha birde bu noktada hocama Allah kolaylıklar versin. Elinde neredeyse iki takım var, ikisi de ligde oynamış olsa bana göre biri ikiye, diğeri altıya oynar. Tek sorun, bu kadar iyi ve çok geniş bir kadroyu hocamız nasıl idare eder, hepsini nasıl hazır tutar, bilemiyorum. Tabiî ki Türkiye Kupası içinde böyle bir geniş kadro çok işimize yarayacaktır.  Ve her zamanki taraftarımız. İstediğiniz ya da isteyipte asla gelmez dediğimiz tüm oyuncular alındı mı, alındı.  Bu ligin hocası Levent Eriş, takımın başına getirildi mi, getirildi. Bundan sonra size düşen sadece destek olmak. Giresun maçına gidenlerimiz gördü. Giresunspor taraftarı ölü takımı nasıl diriltti, bir takımın taraftarı maça nasıl etki etti, hepimiz gördük. Bu sezonun bir farkı da, ligimiz maçlarının TRT tarafından çok daha iyi görüntülenmesi. Maç hikâyelerini falan sanırım hepiniz izlemişsinizdir. İşte onun içindir içerdeki ilk Tavşanlı maçından başlamak üzere, görsel şovlar, ses getiren tezahüratlar, tribünlerdeki renkler ile şampiyonluğa en büyük aday olduğumuzu sizin sayenizde tüm Türkiye görecek. Değişik ve ilginç projeleriniz bu şampiyonluk yolunda takımımıza destek vereceği gibi, TRT ne zaman nereyi çekeceğini bilememeli. Yap

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları