"Tüm mazeretleriniz bitti, esas destek zamanı şimdi…"

Vedat Özkan

02/04/2012
02
NİS
2012
Ben söyledim ben ettim demeye gerek yok. Malum Bahri hocanın gelişi ile birlikte düşüncelerimi sizlerle paylaşırken, Giresunspor eski başkanı sayın Osman Çırak’ın telefonda söylediği sözler bana umut vermişti. Yetmedi Bahri hocamın yine gelir gelmez bana verdiği ilk röportaj yine umutlu olmamı sağlamıştı.
 
Tabi bunları sizlerle paylaştık. Altına benim gibi inanan çok sayıda taraftarımız olumlu mesajları ile beni desteklerken bazı kesimler oldukça tepki göstermişlerdi. Neyse bizde umudumuzu kaybetseydik vay halimize…
 
Bir Göztepe maç sonu fotoğrafını bir de bu günün fotoğrafını yan yana koyuyorum. Manzara ortada. O gün “yönetim istifa”, bin bir çeşit küfürler, bugün ise “en büyük, şampiyon, büyük başkan” vs vs vs…  Olmadı basına sallamalar, bilmem neler…
 
Bugün buralara gelindiyse bu başarı yönetimin, Bahri hocamın ve futbolcularındır. Kimse de demesin, başarıya bizde ortağız falan filan diye. Daha düne kadar kötü zamanlarda destek ve moral vermek yerine yöneticilere saldıran, futbolculara küfür eden bizlerin henüz başarıda bir tuğlası var mı yok…  
 
Hadi galibiyet ve istikrar yoktu, taraftar onun için maçlara gelmiyordu ya. İşte şimdi tam zamanı değil mi?. Boluspor ligde 3 maçtır kazanıyor, ilk altıyı sağlamlaştırıyor, kupada Türkiye’de ilk sekize Beşiktaş gibi bir takımı eleyerek  kalıyor. Hepsini bırakın kenara saha içinde yardımlaşan takım olan, umut veren bir Boluspor yok mu?
 
 Bakalım bu Pazar günü tribünler nasıl olacak. Şimdiden söyleyeyim Konyaspor maçını Boluspor kazanırsa, kesinlikle tribün desteği ile kazanır. Bu seferki rakip ne Buca’ya benzer nede Tavşanlı’ya. Konya’da haftalar önce takım olmayı bizden önce başaranlardan… Tüm mazeretleriniz bitti, esas destek zamanı şimdi… Tek yapılması gereken organize bir çalışma ile Konya’yı eli boş göndererek ilk iki şarkılarını yeniden söyleyebiliriz. Eeee bunun içinde son söz tribünlerde olacak. Buyurun sahne sizin, bu sefer size iki tuğla koyma fırsatı….
 
 
 
Yahu sen neredeydin be hocam!
 
Hocam tekrar tekrar söylemekten yazmaktan bıkmayacağım. Yahu sezon başı sen neredeydin. Hadi bırak sezon başını, Giresun Valisi keşke devre arası işlerine karışsaydı da hazırlığı senle yapıp, 2 yarıya senle başlasaydık. Belki bugün ligde tepede oturuyor, aşağılara el sallıyor olurduk. Neyse ki, geç kalmadık hocam. Buradan o kadar imparator geçti ki, imparatorluğun anlamı ve önemi kısacası tabiri bile seninle değişti. 


Yaptıklarınız unutulmaz...
 
Birkaç kelimede yönetime… Sayınız 50 kadar olsa
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları
    Köroğlu Mah. Berrak Sok. No:3   Tel: 0 533 262 91 29   Faks: İz Akademi Özel Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Turizm Nakliye Gıda Yayıncılık Eğlence Hizmetleri Tic. San. Ltd. Şti.
    © 2019 Tüm Hakkı Spor14.com adresine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
    spor14.com Bolu Spor14 Gazetesi bilişim, medya uygulamasıdır. Kaynak göstermek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.