Eeee.. Şimdi ne olacak?

Vedat Özkan

21/02/2010
21
ŞUB
2010

Valla bu saatten sonra sorulabilecek tek soru bu? Eeee şimdi ne olacak?

Bu hafta herkes bir birine bu soruyu soracak orası kesin..

Hafta içi çok çalkantılı durumlar yaşandı. Başkan basınla bazı sorunlar yaşadı. Hafta boyunca sakatlıklar haberi geldi. Nitekim Cuma günü oldu, Erdem ile Erman’ın da oynayamayacağı söylenince Adana maçından bir puan yeterli olacağı söylenmeye başlamıştı. Bu sakatlık haberlerinden sonra her hafta benden skor alan sevgili Erhan Beykoz’a da bugün ortaya çıkan skoru söylemiştim. İçimden keşke kazansak, keşke bir puan olsun alsak desem de “Erhan abi gerçekleri mi istersin, içimden geleni mi dediğim de bana gerçekleri söyle demişti. Bende 2-1 kaybederiz demiştim” Maç sonunda da Erhan abi beni arayarak “Vedat sen bu işi biliyorsun, skoru yine bildin dediğinde bende keşke bilmeseydim diyerek içimden geçirmedim değil. Ama maalesef gerçeklerle yüz yüzeyiz.  

 

Her şey bir kenara yanıyorum, yanıyorum, buradan 700 kilometre yolu kat ederek Adana’ya giden taraftara yanıyorum. Ceplerde kıt kanat birkaç liralar, Evde onları endişe ile bekleyen eşler, çocuklar, Analar babalar… Acaba yolda bir şey mi oldu? Acaba orada kavga çıktı mı? Başlarına bir şey geldi mi? Ve daha birçok soru. Onlar her şeye rağmen kalktılar gittiler. Takımlarını desteklediler. Bravo size bir kez daha.

Gelelim bu haftanın başlığına. Şimdi ne olacak. Olacakların arasında ortalığın iyice alevlenmemesi için birileri biraz kıpırdayacak. Önce basını karşısına alıp, bir güzel konuşacak. Aradaki sıkıntıları tamamen yok edecek. Sonra aynı basına açıklamasını yaparak, hedefin sadece ilk altı olduğunu, bunun için kenetlenme zamanı olduğunu söyleyecek. Zaten basın olmasa kim ne derse kendi kendine konuşmuş olur. Onu da en fazla 50 kişi duyar, gerisi yalan duyar.

Tüm bunları yapacak kişi başkan Necip Çarıkçı’dır. Maalesef bu 6 yılda ne kadar hizmeti varsa, ne kadar emeği varsa, onların hatırına, onların yüzü suyu hürmetine öncelikle ortalıktaki sıkıntıları tek tek çözecek, bizde her zaman olduğu gibi ona yardım edeceğiz.  Yapılması gereken sadece bu. Yoksa ki seneye bu kadar kombine satamayız, bu kadar futbolcu alamayız bu kadar bütçede oluşturamayız. Her şeyden ötesi mevcut yönetime maalesef bu kadar güvende kalmaz. Onun içindir ki, hemen düğmeye basacak olan yönetim kurulu bir an evvel birlikteliği sağlamalı, takımın ilk altıya kalması için acil eylem planı oluşturmalı ve bu hafta içi de bu çalışmalara başlamalıdır. Tekrar altını çizerek söylüyorum; Bunları yaparken ben inanıyorum, Bolu basını her zaman üstüne düşeni fazlası ile yapacaktır. Yeter ki herkes hatasını anlasın, Boluspor’un bugünkü kötü durumunu öncelikle kabul etsin…

 

Allah yardımcımız olsun….  

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları