Topunuz istifa edin!..

Vedat Özkan

10/04/2010
10
NİS
2010

Başlığımın adresi Boluspor forması giyen ve futbolcu diye sahaya sürdüklerimize. Kısa ve net. Gerçekten istifa ediyoruz deyip çekin gidin. Bizleri daha fazla üzmeden, yönetim ile taraftarı daha fazla birbirine düşürmeden..


Hocalar istifa ediyor, yönetimler istifa ediyor. Ne olur bir kez de futbolcular istifa etsin…
Sahada varlığı ile yokluğu belli olmayan 11 kişi. Yedekler, kadroya giremeyenleri ile varsınız 24 ya da 25 kişi. Çıkın alayınız istifa ediyoruz deyin, formaları bırakıp gidin. Kalan maçlarda en onurlu 11 genç bulup biz sahaya çıkartırız, 10 tane golde yeseler, onlar onurluca oynayacaklardır, gururla mücadele edeceklerdir. O forma için gerekeni yapacaklardır.

 

 

Kiminizin ne yaptığı belli değil. Pas vermemek, üç top yapamamak, topu kırmızılara atmak yerine hep yeşillere atmak için var gücünüzle çalıştınız. O kadar para aldınız, o kadar değer verildiniz, ama kocaman bir sıfırdan başka bir şey değilsiniz. Abant’ta kahvaltılar, Perşembe günü yatan primler, maç başı paralar, olmadı moraliniz bozuk deyip, en iyi otellerde kamplar. Yahu kardeşim söyleyin hangi birini hak ediyorsunuz.Sizlere verilen değer ve paralar ile bu ligde iki takım yaparız, yemin ediyorum, bu iki takımda ligde kalır. Play-off oynamaz, ilk ikiye giremez, ama ligde kalır. Farkınız ne olur, sorarım size. Habire destek, habire motivasyon dedik, siz kimseyi tınlamadınız. Moralinizi bozulmasın diye yazmadık, çizmedik,  ama yine yok yok yok…. Kardeşim bizde hiç huzur bırakmadınız ki. Koskoca Boluspor’u ne hale düşürdünüz. Bırak Boluspor’u nerdeyse Bolu’yu karıştıracaksınız. Ben bilmem, doğru dürüst taraftar ile yönetim karşı karşıya gelmezdi. Ben bilmem Bolu Atatürk Stadında kırmızı beyazlı formalar boynu bükük ayrılmazdı. Ben bilmem, Boluspor’lu olmak bize bu kadar acı vermezdi.   Sayenizde her şeyi öğrendik sağolun varolun…

 

 

Ama insanda bir utanma olur, yüzünüz kızarır ya. Lütfen çıkıp ortaya bırakıyoruz deyin, bavulunuzu toplayıp ve gidin.     
Daha büyük olaylar yaşanmadan, havluyu ortaya atın, çekin ve gidin.

 

LÜTFEN GİDİN!...

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları