BOLU KAZANDI, BOLUNUN SULTANLARI KAYBETMEDİ

Vedat Özkan

09/02/2022
09
ŞUB
2022

Şimdi biraz eğri oturup doğru konuşma zamanı.

Kaç yıldır bu spor olaylarının içinde olmamama rağmen Bolu’da böyle tarihi bir organizasyona denk gelmedim.

Neden mi? Olay ne mi?

Dünya Şampiyonunu ağırladık. Söylemesi kolay! Basit gibi geliyor ama Dünyanın en büyük bayan voleybol takımı. Kimleri yenerek ne zorluklarla ülkemizi zirveye taşımış. O kupayı Amerika’nın Çin’in Brezilya’nın Avrupa’nın elinden çekip almış, Türkiye’ye getirmiş.

Bolu bu tür organizasyonlara aç. Spor aktivitelerine tepkisiz değil. 3 Bin Kişilik Salonun tamamen dolduğu maçta inanın çocuğunu kapan her meslekten insan vardı. İş insanları, siyasetçiler, doktorlar, öğrenciler, işçiler, öğrenciler… Demem odur ki Bolu Voleybol’u sevdi.

Onun için kendinize gelin beyler!

Hangi ligdeyiz. Bolu’ya nasıl bir katkı yapıyoruz farkına varın!

Oluvesin, duragosun ile bu şölenin, Bolu halkına sporseverlere taraftarımıza bu coşkunun kıymetini bilin. Şovunuzu yapın, arkamızda değil yanımızda durun. Bana mı diyorsun? Demeyin hepinize söylüyorum. Kelli felli koltuk sahibi tüm büyüklerimiz bu kulübe bu organizasyona sahip çıkın.

Yok, yapamayacaksanız verelim lig haklarımızı gidip kahvede 101’i bulup, Pişti’de kozlarımızı paylaşalım.  

Bu maçı Bolu Belediyespor kaybetmedi. Bolu kazandı. Tonlarca para verseniz bu reklamı yapamazsınız. Hani derdimiz Bolu ya! İşte size dert değil, şifa.. İşte size imkân…

Maça gelince. Sultanlarımız ezilmedi. Karşılarında şampiyon yokmuş gibi elinden geleni yaptı. Mücadele etti, set kazandı, setlerde kazanabilirdi. Sonuç mu? Bolu kazandı, Bolunun Sultanları kaybetmedi.

Vakıfbank misafirperverlikten memnun bir şekilde Bolu’dan ayrıldı.  Hem maç öncesi hem de maç sonrası yaşananlar tüm güzellikler Türkiye’de konuşulmaya başladı.  

Gelelim sonuca.. Bu takıma sahip çıkın. Yanımızda olun. Daha iyilerini hep birlikte yapabilir, “Voleybol Kenti Bolu” dedirtebiliriz.     

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları