Sıfır…

Vedat Özkan

28/02/2010
28
ŞUB
2010

Valla sağdan soldan, ileriden geriden anlamam.

Muharrem hocamız demiş.

Yedik, yemedik, yemekteyiz içmekteyiz.

Öyle dolambaçlı cümlelerle kafamı yoramam.

Benim anladığım ilk ikiyi çoktan yedik, hatta yuttuk.

Böyle giderse ilk altınında suyunu içeriz, Mayıs ayı gelir temelli birbirimize girer, suç kimde diye arar dururuz.

Kısacası bumuydu hocam, bir ara izah ediver bana?

 

 

Şimdi Samsun maçına çıkardığımız kadroyu, oynayanı, oynamayanı BÜYÜK MÜSADENİZLE teknik heyetimizi bir değerlendirelim. Haftalardır idmanlarda ben iyiyim, sakatlığım geçti diyen Edim’i, üç haftadır kalan maçlara ve kalmak istediğimiz Play-off’lara hazırlayamıyorsanız size şimdiden kocaman bir sıfır.

 

 

Devre arası takım bul dediğimiz, ama kimsenin almadığı Caner Altın’a verdiğiniz şansı genç Ümitcan’a vermeyip gönderilmesine onay verdiğiniz için yine kocaman bir sıfır daha.Diğer hocalarımız gibi takım hep kötü gittiği zaman senelerdir Boluspor’da forma giyen kimsenin tavuğuna kış demeyen Ömer Çuğ’u kenara alıp, Onur’la başladığınız için bir sıfır daha.

 

 

Devam ediyoruz…

 

 

İddialara göre sözleşmesinde 15 golden sonrası için ekstra para alacağı söylenen Adem Büyük gibi bir silahla özellikle iç sahada başlamadığınız için bir sıfır daha.
Girdiği her maçta oyuna hareket getiren Nduka’yı sahaya geç sürdüğünüz için, yine Ömer gibi oynadığı zaman yararlı ve mevki seçmeyen, dikine oynayabilen tek oyuncumuz olan Fatih ile başlamadığınız için birer sıfır daha.

Koy hocam bu sıfırları yan yana kalan puanı topla.

 

 

Kısacası al gülüm ver gülüm. Bir gram fark yok. Coşkun hocadan sonra takımın başına ben geçseydim, bundan kötüsü olmazdı herhalde. Zaten altıya da kalamazsak, 15’inci sıradaki ile hiç farkımız olmayacak. Play-off’a kalıp, lige çıkamazsak, yine ligi 15’inci sırada bitiren takımla bir farkımız kalmayacak. Son iki yıldaki gibi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları