Haydi gösterin….

Vedat Özkan

02/10/2012
02
EKİ
2012

Malum Kartalspor maçını hepimiz izledik. Ne yalan söyleyeyim hiç Boluspor’u bu kadar aciz bir durumda görmemiştim. Hayır, “Bir haftada ne değişti?” diye sormamak elde değil. Tamam, kupa maçını ciddiye almadık. Samsun’da şansımız yoktu. Ama kardeşim bu maçta bir tanede mi pozisyon olmaz. Koca 90 dakikada Kartalspor kalecisini hiç görmedim desem yalan olmaz.

Şimdi vakit varken acele bir eylem planı yapmalıyız. Kadroda revizyon şart. Ali Güzeldal’ın acilen takıma monte edilmesi gerekiyor. İskender’i n artık hazır hale getirilmesi lazım. Göbekte Alp ve Cihan ikilisi maalesef uyumu yakalayamadılar. Defansta çok acil Cemil-Mahmut ikilisi monte edilmeli. Takımın dikkati çekilmeli, teknik heyetten geniş bir rapor alınmalı. Her şeyden önce ortalığı yangın yerine vermekten ziyade akılcı çareler oldukça gerekli. Bunu yapacakta yönetim kuruludur, teknik heyettir. Umarım bir an evvel rotamıza gireriz..

Başımız sağolsun

Geçtiğimiz hafta içinde büyüğümüz Fevzi amcamızı kaybettik.  Spor medyasında kim varsa o hepimizin büyüğüydü, ustamızdı. Vefatı ani oldu. Aslında bir gerçekte bu. Bugün varız yarın yokuz. Başımız sağ olsun. Allah Fevzi amcaya gani gani rahmet eylesin. 

Başarılar Zekeriya başkan ve ekibine, teşekkürler Naci başkan ve ekibine

Cumartesi günü Amatör Spor Kulüpleri yeni başkanını seçti. Siyasiler, amatör spor kulüpleri yöneticileri herkes oradaydı. Ama bir şeye takıldım. Milletvekillerimiz Tanju Özcan ve Fehmi Küpçü’nün o hoş samimiyeti oldukça hoşuma gitti. İkisinin de konu Bolu olunca A veya B partisi fark etmez göreve hazır demeleri daha da hoştu. Aman lafta kalmasın… Spor konusunda ki sataşmaları ise hepimizi güldürdü.  Aslında görmek istediğimiz gibilerdi. Gençlikleri ile Bolu’ya çok şey katacaklarına inanıyorum. Yeter ki bu sohbetleri bu birlikteleri bozulmasın. Mevzu Bolu olunca Ali bey de zaten onlarla olacaktır.

ASKF eski başkanı Naci Parlak 16 yıldan sonra göreve veda etti. Kimse inkâr edemez ekibi ile önemli işlere imza attılar. Hepsine teşekkürler. Yeni başkan Zekeriya Gökmen ve ekibine de sonsuz başarılar. Eminim ki onlarda kaldıkları yerden bu görevi başarı ile yerine getireceklerdir. 

Böyle olmadığınız gösterin

Konuyu Boluspor’dan açtık Boluspor’dan kapatalım. Bir mağlubiyetle ne yıkıldık, ne de yıkılırız. Biz çok yenilgiler gördük ve göreceğiz. Ama böyle zamanlarda ayakta durmasını bilmeliyiz. Haydi, Rize maçında sizin böyle olmadığınızı bize gösterin…      

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları