Bu ne telaş anlamadım ki?

Vedat Özkan

01/09/2009
01
EYL
2009
Sanki yılın final maçını oynadık ve kaybettik. Kimi görürsem soru şu, “Ne olacak bu Boluspor’un hali”
Kardeşim lig mi bitti. Play-Off’larda final mi kaybettik. Durun hele bir dinleyin hocayı. Demedi mi hoca 4 ya da 6 hafta verin bana diye. Hemen nedir, bu panik anlamadım gitti. Tamam, Çaykur Rizespor maçını gerçekten çok kötü bir şekilde kaybettik. Bizi içerde on kişi yakalasalar belki, aynı şansı bize vermezler. Ama hocamız istemedi mi, 5-6 hafta müsaadeyi. Vermeseydik o zaman o izni. Yok, arkadaş biz bekleyemeyiz, biz sabırsız adamlarız, biz vura vura çıkarız deseydik. Hocaya da yolu gösterseydik. Yok, arkadaş onu bunu bilmem. Hoca gazetecilere bile söylediğinde, tamam hocam müsaade senin diyenlerdenim. Bu takımın eti senin kemiği bizim dedik, altı hafta dişimizi sıkacağımızı söyledik. İkisi gitti kaldı dört hafta…

Elde var bir, ikinci yolda…

Transfer sezonun bitmesine sayılı saatler kaldı. Boluspor bir 3’üncü bölge adamı ile anlaştı, ikincisi yolda bekliyoruz. Başkan Rize maçında baktı ihtiyaç var, son günlerde bir atak daha yaparak kadroya iki takviye yapacağını söyledi. Bir kişi ile kesin anlaşıldı, ikincisi ise her an imza atabilir. Bekleyip göreceğiz. Ben imza olmadan inanmayanlardanım. Olur ya başkan gelirler azaldı, para yok, sarhoştum aydım, ben bu işten caydım diyebilir. Onu ona bırakın, o işini bilir.

Edim "Sakatlık değil, taraftardan ayrı kalmak beni üzecek abi”

Boluspor taraftarının kralı. Bir o kadar da beyefendi ve mütevazi. Yakından tanıdığım için söylüyorum. Sakatlığı o kadar moralini bozmasa da, bize o görüntüyü vermese de, biliyorum içi içini yiyor. Güzel bir röportaj yaptık, yayınladık. Bazen gözleri dalıp gitmedi değil. İçinde kopan fırtınayı onu tanıyanlar hisseder. “Sakatlığıma değil bu taraftara üzülüyorum abi” sözü, kalbinin derinliklerinden geliyordu. Adam gibi adamsın Edim. Acele et, sağlam bekliyoruz seni.

Tribüne Hoşgeldine geç mi kaldım?

Var ya, Boluspor’da ki hareket, spor basınındaki arkadaşlarımızı da yatırıma, habire çalışmaya itiyor.Bu sene baya bir yorulacağız gibi. İnşallah fazlası ile emeklerinin karşılıklarını alacaklardır. Diğer arkadaşlarım gibi bu kadar destek verdikleri Boluspor’un bu sene çıkmaması imkânsız gibi. Hadi bakalım yükümüz ağır ama, herkes tuttu bir ucundan, kaldırırız bunu da. Umarım geç kalmadım, Hoş geldin, sefa geldin, Bolu Olay Tribün.

Spor14.com

Bu işin bu kadar büyüyeceğini bilmeden başladık. Hatta o kadar büyüdü ki, bazen gündüzler değil gecelerde yetmiyor. Sürekli yenilik, sürekli hareket istiyor. İnsanın yaptıkça yapası geliyor. Yeter ki Boluspor taraftarına layık olalım, sporseverlere ışık olalım. Amaç ortak, hedef aynı.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları