Bu cümleleri okumaya doyamayacaksınız?

Vedat Özkan

13/05/2013
13
MAY
2013

Uzun zamandan beri köşe yazısı yazmıyorum. Son yazımı takip edenler bilirler. Ben bildim yazdım demek istemiyorum. Taa.. o gün bu sezon şampiyonluk olmayacağını söyledim. Çok kişide bunun farkındaydı ama kimse ben gibi çıkıp ortaya 'bu iş olmaz' diyemedi. Hakkımızda atıp tuttular, ama dediğime gelselerdi bugün gelecek senenin takımını hazırlamıştık. Benim dediğimi son maçta yaptılar ama artık geç kaldılar.

Bir daha yazıyorum seneye bugünlerde bu yazıyı hatırlayın. Boluspor futbol takımının 2013-2014 sezonu daha da zor olacak. Aşağıdaki örnekler uygulanmazsa....

Her neyse uzatmayalım. Son günlerde bir Basketbol furyasıdır gidiyor. Valla bu iş ne bütçe ne de transfer işi. Basketbol ekibi son günlerde bizetaraftarımıza öyle bir heyecan verdiler ki, sanki süper ligde şampiyonluk maçındayız gibi.

Bu kötü sezonun üstüne öyle bir serpildiler ki, Valimiz Twetter'den habire soruyor Hamza Maç kaç kaç? Fahri ve Sinan Akyol durmadan dakika ve skor bildiriyor gözler onlarda. Serkan bir resimler paylaşmış on numara. Bizler yazıyoruz elimizden geldiğince. Harun resimlerle haberleri birleştirince spor14.com daha da süper olacak. Fatih Gündüz hafta içinde yapıyor photoshop çalışmalarını biz çalıp kullanıyoruz.  Mustafa abi elinde mikrofon, arkasında kamerada Burhan Yeşiltaş ile takımın peşinde. Bülent'ler desen Şampiyon ekibi ile öyle. Adem'in ekibi, ismini sayamadığım gazeteci, arkadaşlarım, taraftar derneklerimiz gruplarımız siyasilerimiz taraftarımız camiamız bir bütünlük içinde..  Ahmet amcamız orda ki, inanın resimlerde gördüğünüz gibi sanki Yarenler'den, 65'den Cadde'den bir taraftarımız gibi. Farkında mısınız futbolda yapamadığımız birlikteliği basketbolda nasıl yaptık. Kimse şu bu demesin. Fatih başkanın ve ekibini başarısı. Sacit Kilitçi'den, İlker Aktaş'tan  hocalarımızdan oyuncularımızdan diğer yöneticilerimizden kaynaklı bu sinerji. Bu bir örnek. İstiyorsak futbolda da başarı bu sinerji şart.

Lafı daha kısaltalım Fatih Yamaner'in Adanaspor engelini aştıktan sonraki röportajına bir bakalım. Samimi içten ve doğal. Haber olarak verecektim ama kıyamadım. Köşe yazımla vereyim dedim bende reyting yapayım. Aslında kim ne derse desin. Başarının mimarı önce o, sonra arkadaşları. Çevreyle olan uyumu, iletişimi, yüreği işte bu sözlerle daha da anlamlı... İşte Fatih başkanın  anlamlı bir o kadar da samimi sözleri... Okumaya doyamayacaksınız...

"Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Olmayan bir şeyi önce tutuşturdunuz. Sonra yaktınız. Şimdi yangın var. Sizlere bakıyorum hepiniz benim gibi terlemişsiniz. Önce yerel basına teşekkür ediyorum. Burada bizler inandık. Atalay Gemen çok kaliteli bir teknik direktör. Yardımcı hocaları Ahmet Gülen, Cihan hocam, Tarık, Yusuf masörümüz hepsi muhteşem bir ekip. Basketbol’daki 12 dev adamımız hani derler ya ‘adamın dibi’ hepsi benim kardeşim. Sezon sonu Bolu’da olurlar veya daha üst liglerde olurlar onlar benim kardeşim. Menajerimiz, Sacit Kilitçi’ye de bir teşekkürüm var çok emek verdi. Basketbol yürütme kurulundaki bütün arkadaşlarıma havacılık kulübünde başladık buraya kadar geldik. Dimdik yanımdalar. Son teşekkür de dürüst insan, büyük başkan Abdullah Abat başkanıma. Hakikaten ne söz verdiyse yaptı. Ben şunu söylüyorum, ben bugün buradayım yarın olmayabilirim çok önemli değil. Ben bu ateşi buraya kadar getirdim benim mutluluğum bu.

Abdullah Abat devam etm

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları