Elindeki kumaş buysa, terzi ne yapsın

Vedat Özkan

23/10/2012
23
EKİ
2012

Şimdi biraz eğri oturalım doğru konuşalım. Maçtan önce, hatta hafta boyunca kime sorsak birçoğumuzun bu maçtan umudu yoktu. Bırakın bu maçı Boluspor’dan umut kalmamış. Hadi oradan be derseniz, önce çevrenize sorun sonra tribündeki taraftar sayısına bir bakın. Taraftar gruplarına hiçbir şey demeyeceğim zaten git gide sayıları azalıyor. Yok, maç cumartesiydi, yok televizyon naklen verdi bahanesine sığınmayın, ben ne maçlar gördüm o tribünler öyle coşkulu, öyle kalabalık, taraftar gruplarımız öyle heyecanlıydı ki.  Bazen neden Bolu’ya yeni ve büyük stat yapılmıyor? Sorusuna işte cevap. Bize bu stat bile fazla.

Gelelim maça. Çokta yazılacak bir şey yok. Genel olarak Türk futbolundaki gerileme Boluspor’da daha da fazla. Bunda etken hoca mı, futbolcu mu tartışılır. Aslında hocaya da fazla yüklenmek istemiyorum. Maalesef eline verilen malzeme bu. Boluspor’da 25 futbolcu varsa bunların birçoğu 2011-2012 sezonunu oynamadan geçirdi. İşte bu yüzden yönetimde başkan dahil büyük çoğunluk hocaya sahip çıkacak gibi görünüyor. Başkanın istikrar istiyorum sözlerine bende katılıyorum. Çünkü Boluspor’da son 5 yılda ligde neredeyse denemediğimiz teknik adam kalmadı. İmparatorda getirdik kralda. Geride kala kala bir türlü getiremediğimiz Metin Diyadin kaldı, Yücel İldiz kaldı, Göztepe’den gönderilen Hüseyin Kalpar kaldı. Elindeki kumaş buysa terzi ne yapsın.

Serhat hoca istifa etti mi?
Boluspor’da Konyaspor maçının ardından hocanın istifa ettiği, ama yönetimin bu istifayı kabul etmediği dillerde. Bu konuda son karar pazartesi akşamı yönetim kurulu toplantısında çıkacaktır. Ama sağlam kaynaklardan aldığım bilgiye göre hoca ile devam edilecek gibi görünüyor.

Laga-luga yapmayın             

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz geçtiğimiz gün bir basın toplantısı yaptı.  Toplantının konusu Beşiktaş yönetim kurulunun aldığı karar ile Aladağ’a tesis yapacaklarıydı. Başkan Yılmaz Boluspor başkanı Abdullah Abat, Seben kaymakamı ve belediye başkanı Boluspor eski başkanı Necip Çarıkcı’nın bu projede ki emeklerinden bahsetti. Ama bu projenin Bolu’ya büyük katkı sağlayacağı kesin. Bu işin altında da başka bir şey arayıpta laga luga yapmayın.

            

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları
    Köroğlu Mah. Berrak Sok. No:3   Tel: 0 533 262 91 29   Faks: İz Akademi Özel Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Turizm Nakliye Gıda Yayıncılık Eğlence Hizmetleri Tic. San. Ltd. Şti.
    © 2019 Tüm Hakkı Spor14.com adresine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
    spor14.com Bolu Spor14 Gazetesi bilişim, medya uygulamasıdır. Kaynak göstermek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.