Hiçbir şey bitmiş değil

Vedat Özkan

03/03/2010
03
MAR
2010

Bir elimde cımbız bir elimde ayna umurumda mı dünya, der gibi bir elimde fikstür diğer elimde puan cetveli. Ama dünya umurum da. Hem de her zamankin daha fazla umurumda.


Düşünüyorum taşınıyorum, bu sezon lige çıkamazsak, sonumuzunu tahmin bile etmek istemiyorum. Ucu karanlık bir tünele gireriz korkusu içimi yiyip bitiriyor.

Herkes soruyor “Ne olacak bu Boluspor’un hali?”

 

 

Olacaklar şunlar… Lige bu sene çıkamazsak;

 

 

İhtimal 1: Necip Çarıkçı ve ekibi takımı bırakır, yeni yönetim illaki gelir, ama daha iyisi olur mu aklıma hiç mi hiç yatmıyor.

 

 

İhtimal 2: Sezon sonu dedikleri gibi eteklerdeki taşlar dökülür. Yanlışlar-doğrular hesaplar ölçülür biçilir, hadi bir sene daha kararı çıkar, ama aynı gücü yakalar mıyız onu da bilmiyorum.

 

 

Nerden bakarsak bakalım aynı havayı yakalamamız imkânsız gibi görünüyor. Aynı hava aynı heyecan olmazsa bir daha bu kadar iyi olabilecek miyiz onu da bilmiyorum.

 

 

O zaman ne yapmamız lazım,  hali hazırda bulunan son bileti kaçırmayalım. Ne son bilet uçtu gitti, nede yandı kül oldu. Hazır fırsat varken şu işe topluca bir el atıp, kalan maçlardan en iyi sonuçları alarak, önce ilk altıyı bir garantileyelim. Bu o kadar zor değil. Mevcut 35 puanımıza içerdeki 5 maçtan alabileceğimiz 15 puan daha alarak, 50’yi buluruz. Deplasmandan alacağımız bir galibiyet ya da iki galibiyet bizi altıda bır

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları