"Ben inanmıyorum"

Vedat Özkan

19/01/2012
19
OCA
2012
Necip başkanla ilgili ortaya atılan iddia hiç hoş değil.
Baştan söyleyeyim, ben bu tür olaylara hiç inanmıyorum.
Kişiliği, karakteri ve yapısı, ne buna müsait, nede böyle bir şeyi aklının ucundan bile geçirmiyordur.
Boluspor’un başkan Çarıkcı’ya katkısı isminin ön plana çıkmasından öteye gidemez. Gitmemiştirde.  İsminin bu kadar duyulması tabiî ki Bouspor sayesindedir. Ama az önce dediğim gibi benim bildiğim tanıdığım başkan o tür iddialara ne tenezzül eder, ne öyle bir olayın içinde olur, ne de öyle bir şeye ihtiyacı vardır. Onun için Boluspor’a bu kadar emek veren, takımı buralara getiren, bir liranın hesabını yapan bir başkanın adının böyle işlerle anılması hiç hoşuma gitmedi. Diğer türlüsünü ne Necip başkan kabul eder, ne de öyle bir şeye imkan verir. Boluspor için Sincan'da hiç hoş olmayan durumlarda 3 gece geçiren, hapis cezası ile karşı karşıya kalan bir başkan için bu ortaya atılmış sadece bir DEDİKODUDUR. Bu böyle biline…
 
 
Gelelim Güngörenspor maçına..
 
 

Şu şartlarda 100 maç yapsak, sadece birinde puan kaybederdik, o da gerçekleşti. Bir uğursuzluk mu, yoksa şansızlık mı ne derseniz deyin, eksik bir şey var ama halen çözülmüş değil. Bu iki puan kaybının kesinlikle telafisi yapılmalıdır. Onun için bir seri bize şart. 

 
Transfer gerekli mi gerekli..
 

Dedik iki adam şart. Zaten yönetimde teknik heyette farklı bir şey söylemiyor. Ligin aslında ilk yarısı bu hafta bitti. Önümüzde kocaman bir 17 hafta var. Onun için yapılacak iki transferin mutlaka bu hafta çözülmesi, gelen oyuncularında hazır olması gerekiyor. Alıştım, alışacağım deyinceye kadar bakmışsın lig kısalıvermiş, yorgandan ayaklarımız çıkmış olur.   

 
Bir onlara bakın, bir de bize bakın
 
Malum Pazar günü Giresunspor maçı her şeye gebe. Rakibimiz yoklukla mücadele içinde. Bizim tarafımızdan bakınca futbolcularımız paralarını alıyor, keyifleri yerinde, istedikleri her şey yapılıyor. Giresun cephesinde ise bu saydıklarımın tam tersi. Böyle bir maçta herhalde puan kaybını futbolcularımızda akıllarından bile geçirmiyordur umarım. Kendilerini Giresun’lu futbolcuların yerlerine koysunlar, ona göre sahaya çıksınlar. Dedik ya, son söz sizin… Ama bizim sözümüzden önceki.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları