YOK ARKADAŞ! AZ BİRAZ DÜŞÜNÜN

Vedat Özkan

02/10/2022
02
EKİ
2022

Koca bir şehir sizin oynamanız, mücadele etmeniz, kazanmanız için kenetleniyor. 

Sağı-solu, partisi, işçisi, köylüsü çalışanı, yazanı-çizeni, müteahhiti emeklisi bir oluyor emek veriyor, para veriyor zaman veriyor. 

Az biraz oynayın be kardeşim! 
Yemin olsun stada gelen TV'den izleyen Boluspor'u tutmasa ne sizi izler, ne sizi destekler. O kadar çok izleyecek zevk alınacak güzel maçlar var ki! O kadar güzel spor müsabakaları, filmler, rells videolar var ki mecburuz sizi izliyoruz. Gönlünüz olsun da, oynasınlarda, alkışlayalım diye bekliyoruz. 

Be güzel insanlar. Yediğiniz önünde, yemediğiniz arkanızda. Herkes sizin için tir tir titrerken oynadığınız bu futbolu TV'den bir izleyin. Lig başından bu yana biraz şans, biraz verdiğiniz mücadele size inanan yöneticilerin, taraftarın duaları ve destekleri ile bugünlere geldik.  Ama şu kocaman 20 günlük arada millet sizi hasretle beklerken, ortaya koyduğunuz bu futbol, bu mücadele bize reva mı? 

Vallahi billahi tekrar söylüyorum bu maçınızı da zorla izledim. Sıkıntıdan maçın çoğunda telefonumla oynadım. Bilin ki sizin maçtan bin kat daha zevkliydi.  Oturun bu maçınızı sizde izleyin, bizim kadar Bolusporlu değilseniz, 20. dakikadan sonra kapatırsınız.    

Testi sağlam iken, sözlerim bu kadar! 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları