Kral çırılçıplak

Vedat Özkan

22/11/2009
22
KAS
2009

Bugün bakıyoruz, teknik heyet değişmiş ve hemen ardından ilaç gibi gelen bir haftalık boşluk, sonra aslanlar gibi kimsenin maddiyat yüzünden gidemediği Antalya’da süper bir otel. 
Her zaman takım için çırpınan yönetim kurulu ve taraftar.  
Ama yine ortaya konulan kocaman bir sıfır. 
Hocayı değiştir, kampını yap, ama gel gör ki aradaki farkı bulmak yine imkânsız. 
Bu takımla hiç kamp yapmadan, hangi hoca ile Konya’ya gitseydik, bundan daha kötüsü olmazdı. 
Ha bir puan alabilirdik, ama kardeşim bu maça bu kadar yapılan hazırlıklar, bu kadar masraflardan sonra bana bir puan alsan ne almasan ne? Zaten o bir puanı da hiç hak etmedik yada hak edecek oyunu oynayamadık. 

Sonuç mu? Sonuç maalesef bizim takımın gücü bu kadar. Bu zorlu ligde bu futbolculardan daha fazla şey beklememiz kocaman bir hata. Zaten olsaydı,13 haftadır en azından bu ışığı görürdük. Bu hafta olmadı, haftaya olur dedik olmadı. Hoca da sorun var dedik, hocayı gönderdik olmadı. Takım gitsin, Antalya’da iyi bir kamp yapsın ve Konya’dan üç puanı alsın gelsin dedik olmadı. O zaman ne yapıcağız, hemen hedefte bir revize yapıp bunu kamuoyuna açıklayarak, devre arasına kadar acil önlemler almalıyız. İlla hedefe oynayacaksak zaten devre arasında gerekli işlemler yapılacaktır.

Evet, kral maalesef ve maalesef çırılçıplak. Transferde büyük hatalar yapmışız, bunun altını çiziyorum. Zaten alınan skorlar, 13 haftada ortaya konulan futbol şampiyonluk yolunda kadromuzda bulunan isimlerin yeterli olmadığı gösteriyor. Yok, halen bizim kadromuz çok iyi bu ligin altını üstünü getiririz derse, puan tablosuna bakmalarını, oynanan maçları hatırlamalarını tavsiye ederim. Zaten bunu diyecek kişide kalmadı.

Çok değil kaldı 4 maç. İlk yarıda 25 puanın üstüne çıkamazsak, hedefimiz sadece play-off olmalı. Zaten artık play-off için bile devre arası yine Boluspor kapısı gelen-gidenle dolacak gibi. Aman ikinci yarıda kral dikkat etsin, çıplak kalmasın. Yoksa üşütür….

 

Amatörden bir not: Boluspor Kulübü eski başkanlarından Yılmaz Becikoğlu’nun oğlu Taner Becikoğlunun amatör takımlarımızdan Bolu Gençlergücü takımını destekleyeceğini öğrendik. Gençlergücü bu zamandan sonra böyle bir destekle hedefe oynayacaktır. En azından amatör kümeye Becikoğlu ile biraz daha renk gelecektir. Bu sene olmazsa bile seneye Gençlergücü takımı ilk olarak şampiyon olup, sonra terfi maçlarında 3. ligi hedefleyecektir. Zaten önemli olan amatöre zevk gelmesi ise, bir alkışta benden bu işe el atanlara.   Hadi bakalım hayırlısı...
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları