İyi başlamalıyız iyi…

Vedat Özkan

21/08/2009
21
AĞU
2009
Evet, yeniden yeni bir heyecanın içine girerken, altını bir kez daha önemle çizerek söylüyorum, ne olursa olsun lige iyi başlamalıyız. Lige iyi başlayalım ki, ikinci yarı bir tarafımızı yırtmamıza gerek kalmasın. Son iki sezonu biliyoruz. Hele geçen yıl ilk yarıdaki kayıplarımız, bizim halen bu ligde kalmamıza neden değil mi? İşte bu yüzden iyi başlamalıyız.

Herkes taraftar diyor, ama

Hafta sonu oynanacak olan maç için kime mikrofon uzatırsak taraftarımız şart, onlarsız olmaz diyorlar. Başkana soruyoruz, taraftar şart, hocaya soruyoruz taraftar şart, futbolcuya soruyoruz taraftar şart. Benim buradan anladığım bu taraftar oldukça önemli. Bunlar 12’inci adam ise bunları küstürmemek, bunları ara sıra dinlemek gerekir diye düşünüyorum. Bilmem anlayan anladı mı?

Onlar bu işi biliyor

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte önemli bir organizasyona imza atan Yarenler, ikinci bir çalışma için kolları sıvadılar bile. Valla onu bunu bilmemde taraftarlık zor iş. Sorumluluk ister, ciddiyet ister, Rabbena hep bana dememek ister, hep kendine yontmamak ister, dürüstlük ister, birlik beraberlik ister. Bunları en iyi yapan taraftardır. Alkışlar Yarenlere…

ASKF’de neler oluyor?

Valla başlıktan da anlaşıldığı gibi bu ASKF baya bir tatsız. İlhan Özdemir adayım dedi, ama adaylığının geçerli olmaması için Olağan değil, Olağan üstü seçim yapmak istediler dedi. Aslında neden zamanında yapılmadığı da araştırılır. Hem Ramazanda seçim ne olmaz anlamam. Ne olursa olsun güzel bir yarış olurdu. Bakalım ilerleyen günler neyi gösterecek? İlimiz sporu için önemli olanı hayırlı olacak olmasıdır.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları