Fazla söze gerek yok! Bu kadarsınız!...

Vedat Özkan

04/04/2010
04
NİS
2010

Bu sene çektiğimizi kimse çekmedi. Bir numarasınız dedik, en iyi sizsiniz dedik, haftalardır ligde 7’inci sırada bulunan Boluspor sadece ismi ile burada. Sanmayın ki, bu puanları siz topladınız. Boluspor bu haftaya kadar 43 puan aldıysa, bunu taraftar aldı, bir dediğinizi iki etmeyen yönetim aldı, her zaman arkanızda bulunan basın aldı. Şimdi söyleyin siz kaç puanlık maç oynadınız.

 

 

9 kişi ile bir takımı yenemiyorsanız, işte siz bu kadarsınız. Hem de o takım bugün ligde sadece kalabilmeye oynayan, sizin aldığınız paraların yarısını bile alamayan, bir takım. Onun için çıkın, biz bu kadarız gücümüz bu deyin, efendice Boluspor’un yakasını bırakın.Bugüne kadar kimse size bir şey demedi. Zaten bu saatten sonrada sizi hangi takım alır, hangi ligde oynarsınız bilmem. Haydi!.. yapın bir yiğitlik bizi şaşırtın, bizim gücümüz bu deyip çekin ve gidin.. Nasılsa bugüne kadar yaptığınız ekstra bir şey yok, A-2 takımı bile kalan maçlarda en ruhluca, en özverilice oynar, yenilir yada yener, bizde alkışlarımızın doğru yere gittiğini biliriz.Bir sözümde Mustafa hocama;

Valla hocam açık ve net.  Maalesef sizde Boluspor’a hiçbir şey veremediniz. Hatırlatayım, Bank Asya Liginde iki sezonda öyle onurluca oynayan bir takımımız vardı bir çok maça 1-0 geride başlar, en azından beraberliği kurtarırdık. Belki yenilirdik ama, o takımda ki mücadeleyi taraftar olarak biz hissederdik. Bu takımın ruhu resmen sizinle birlikte kayboldu. A ha!.. Buradan söylüyorum, bir çok kesimin beğenmediği  Serhat hocam bile bunları çok iyi yapıyordu. Onu çok mu, çok arıyorum. Sizde bunu bilin ki artık sizden de bir beklentim kalmadı. Ne sizin ne de arkadaşlarınızın insanlığınıza, adamlığına bir sözüm yok, on numarasınız. Ama gel gelelim ki futbol böyle bir şey. Ortada ne futbol var, ne mücadele. O zaman sizde yapın gereğini..   

    

 

Alkışlarım yine yönetime ve taraftara..

Onların derdi, kimseninkine benzemez. Kilometrelerce yolu arma aşkına, forma aşkına kat ederler. Çanakkale’ye de bu amaçla gittiler. Ama ortada ne futbol var, ne arzu var, ne de kazanma hırsı. 9 kişiyi bile yenemiyorsan, hedeften uzaklaşıyorsan, o yol nasıl çekilir, ben bilirim.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları