Herkes unutur!..Boluspor taraftarı ASLA...

Vedat Özkan

25/02/2011
25
ŞUB
2011


Bolu ve hayır kelimelerini kullanınca aklımıza ilk gelen kesinlikle Rahmetli İzzet babamızdır. 11 yıl önce kaybettiğimiz  Rahmet İzzet Baysal'ın vefatının 11'inci yıl dönümünde Valiliğimiz, Belediye Başkanlığımız ve Üniversitemizin önderliğinde çeşitli kurum ve kuruluşların katkıları ile her yıl olduğu gibi bir anma programı yapılacaktır.  


Abant İzzet Baysal Üniversitesi kampüsündeki anıt mezarı başında 05 Mart 2011 Cumartesi günü saat 14:00'de yapılacak olan anma programı öncesi büyük Boluspor taraftarının da bu anma programında yer alarak İzzet babayı unutmadıklarını göstereceklerini umut ediyorum. Boluspor bir tarafa, çeşitli organizasyonlarla adını ülkemize duyuran taraftarımızın bu anma programında yer alması Baysal ailesini, üniversitemizi ve Bolu'yu son derece mutlu kılacaktır. 


Kırmızı beyaz bayraklarla Karşıyaka maçı öncesi yüzlerce taraftarımızın orada olması inanın ülke gündeminde de yer alacak, Boluspor taraftarının değerlerine ne kadar sahip çıktığını bir kez daha şahit olmanın gururunu ve onurunu yaşayacağız. 


Daha önceki yıllarda sosyal ve kültürel anlamda yaptıkları tartışılamayan taraftarımızın, bu önemli günde zorlu Karşıyaka maçı öncesi el ele tutuşarak İzzet babamızın kabrine gidip dua okuması birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesi olacaktır. Aynı gün bu anlamlı törene futbol takımımızın,
 teknik heyetimizin ve yönetim kurulumuzun kısacası Boluspor camiasının tam kadro katılması, inanın Türkiye'nin dört bir yanına önemli mesajlar verecektir. Yapılacak bu çalışma en fazla 1, bilemediniz 2 saatimizi alacaktır. Bu anlamda Büyük Boluspor taraftarı bir kez daha farkını ortaya koyacak, her zaman değerlerine sahip çıkan topluluk olarak bir kez daha adını tarihe yazdıracaktır.  

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları