SÖYLESEM TESİRİ YOK; SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL

Fuat Bayramoğlu

02/10/2010
02
EKİ
2010

(Boluspor yavaşladı)

Bazı insanlar  hava gibidir. Havaya her an ihtiyaç duyduğunuz gibi bazı insanlara da hava kadar ihtiyacımız vardır. Onlara her an ihtiyaç duyarsınız. Bazıları da ekmek gibidir. Gerektiğinde bulursunuz. Bazı insanlar hastalık gibidir. Siz Onu istemezsiniz ama o gelir sizi bulur. Boluspor, Diyarbakır spor maçının orta hakemi de bu üçüncü türden olup, istemediğimiz halde hastalık gibi geldi yapıştı Bolumuza.

 

Sezer  Mürvet(siz)  miş ,

Boluspor, Diyarbakırspor maçına damgasını vuran sa oyunun hakemi Samsun Bölgesi Hakemi Mürvet Sezer’di. Mürvet Sezer’in Bolusporun yönettiği hiçbir maçı,  kazanamamıştı. Hafta içi  spor14. com da bununla ilgili ayrıntılı bir haber de yayınlanmıştı. Bu maçta da maalesef bu hakemin basiretsizliğiyle karşılaştık. İddia ediyorum penaltı pozisyonunda salisenin binde birinde olan bir olaya penaltı demek, mahalle maçlarında bile olmayacak, çok komik ve bir o kadar dramatik bir karardı. Boluspor O sene, bu sene diyebilmesi için bu mahalle maçını bile yönetemeyecek düzeydeki hakemlerle mücadele etmeyi hesap etmemiş olabilir. O sene bu hakemlerle bu sene olamaz. Oldurmazlar. İnanıyorum ki, bu Sezer denilen kişi vicdanı varsa, içinde bulunduğu durumu değerlendirir. O, düdüğünü duvara asması gerekir. Türkiye’de onurlu hakemler var. Geriden gelen taptaze genç hakemlerimiz var. Maçın başında Diyarbakırspor kalecisini geçen top kaleye girerken Diyarbakırlı oyuncunun elle müdahalesi penaltı olacakken, hakem devam demişse ve bu pozisyona devam diyerek açık ve net penaltıyı sezemeyen(!) Mürvet, Boluspor’a verilen penaltıda akla hayale gelmeyecek yerde aleyhimize penaltı veriyorsa, insan bu maça bu maça bu hakemi atayanlara kızmadan edemiyor.

Bu adam, hak etmediği görevini layıkıyla(!) yaptı. Yazıklar olsun. Biz bu hakemden rahatsız olduk. İnsan olarak sıkıldık. Maç boyunca utandık. Bolumuz makasa alan bu adamdan hiç memnun kalamadık. Boluspor muhalifleri de bu yazılardan rahatsız olacaktır. Olmalıdırlar da. Bu gibi olaylar ve sıkıntılar ise Şanlı Boluspor için, hepimizin daha da çok birbirlerine kenetlenmemiz i&

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları