BOLUSPOR, BOLU DA SPOR VE GENÇLİĞİMİZ

Fuat Bayramoğlu

31/01/2011
31
OCA
2011

Levent Eriş TRT1’de konuktu

 

Dün Ülkemizde dolu dolu bir maç trafiği ve spor programları sonrası, saat 00.00 civarında TRT1’de Öykü Serter’in sunduğu “Futbol Günlüğü” programına Boluspor Teknik direktörü Sayın Levent Eriş Konuk olarak katıldı.

Programda, Bank Asya 1. Ligindeki on yedi takımın mücadelesini, maç görüntüleri ve haberleri, Bank Asya 1. Lig takımların durumları, taraftarlar, oyuncular ve takımlar hakkında çeşitli  bilgiler verildi.   Sayın Eriş, Bolu spor’la ilgili yapıcı olumlu fikirlerini sunarken, Bolumuz ve Boluspor taraftarlarıyla ilgili olarak çok önemli açıklamalar yaptı. Boluların tek vücut olduklarını, Sayın Valimizin, Sayın Belediye Başkanımızın, Sayın Emniyet Müdürlüğümüzün, Boluspor yönetiminin ve taraftar derneklerinin birlik ve beraberlik içinde olduklarını, istikrarın süreklilik arz ettiğini, kardeşliğin sürdürdüğünü ifade etti.

Bolu ve Boluspor’la ilgili yapıcı ve kamuoyunda olumlu açıklamalarıyla Bolu’yu ve Boluspor’u huzurlu, istikrar yanlısı kent olarak duyurdu. Programa hâkim olan ve bu işi çok iyi bildiğini hissettiren Levent Eriş program süresince kendinden emin görüntü sergilerken, Bolusporun da hedefini çok net ortaya koydu.

Bir ara liderden 4 puan geride olan Denizlispor’dan ayrılan Hamza Hamzaoğlu için söyledikleri ise manidardı. Sezon başında inandığınız bir teknik adama birkaç maç sonra arkasında durulmuyorsa, duramayan yönetim evvela kendini sorgulamalıdır, diyen Eriş, böyle yerlerde başarıda yoktur, orada güven yoktur ve istikrar da yoktur diyerek, vefa adına ve Hamza Hamzaoğlu adına duygulandığını ifade etti.

Boluspor Kulübünü de örnek göstererek, 17 takımlı ligde hoca değiştirmeyen 4 takım kaldığını, Boluspor’unda bunlardan biri olduğunu ifade etti.

Bu program Türkiye ve tüm dünyaya TRT1 den naklen canlı olarak yayınlanırken, Bolu ve Boluspor için çok önemli olduğu, Bolumuz için çok pozitif olumlu izlenimler bıraktığı kanaatindeyim. Boluspor Bolu’yu dünyaya tanıttı dersek, gerçek vizyonu böylece ortaya çıkmış oldu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları