BOLUSPOR VE BOLU’DA SPOR VİTRİNİ

Fuat Bayramoğlu

19/09/2010
19
EYL
2010

Boluspor’umuzda da ne var ne yok?

Boluspor’un günlüğünü az biraz bilmemiz gerekir. Hepimiz ekmek ve iş derdindeyiz. Günlük telaşlar içinde karışık, kurbağalama, sırt üstü yüzüp duruyoruz hepimiz. Nefes alıp vermek telaşları içindeyiz. Bu telaşlardan dolayı Boluspor’u sadece maç günlerinde hatırladığımız oluyor bazen. Bizleri, Bolumuzu Ülke sathında duyuran Boluspor’umuzda da ne var ne yok az birazda bizim pencereden bakmaya ne dersiniz?  

 

 

Nazar Boncuğu

Boluspor iyi yolda. İyi yolda olmanın bir yolu da rakiplerin ne yaptığını bilmekten de geçiyor. Rakiplerimizde boş durmuyorlar. Kulübümüz huzurlu ve iç çatışmalardan uzak kalabilirse hedefe daha net ve daha aydınlık yolda varabilir. Teknik heyet, yönetim ve futbolcular bir ve beraberlik içindeler. Bu nedenle Boluspor’da şu an her şey yolunda. Aman nazar değmesin mavi boncuk Boluspor’umuzun olsun.

 

Başkan  Semercioğlu

Hafta içi öğle vaktine doğru Karaçayır’da ki Boluspor tesislerine gittim. Herkes harıl harıl Bolu ve Boluspor için çalışıyor. Tesise girdiğimde ikinci karşılaştığım kişi Boluspor Başkanımız Sayın Emin Semercioğlu’ ydu. Sayın Başkan tevazu ve iş ciddiyetiyle bizlere “hoş geldiniz” dedi. İçimizde tatlı bir heyecan ve sevinçle karşılık veriyoruz Başkanımıza. Karşılıklı oturup,sohbet ettik. Başkanımızla Sohbetimizin ana konusu Boluspor oluyor. Sayın Başkan Boluspor için ömrünü vakfetmiş. Sayın Başkanımıza iş ve Boluspor hayatının yoğunluğundan 24 saat yetmemeye başlamış.  Bütün dikkati de Boluspor’da. Bir orkestra şefi gibi, Boluspor da  uyum, başarı ve tek ses üzerinde disiplinle çalışıyor.Bunda da çok başarılı oluyor. . Tesisler pırıl pırıl. İnsanın içi açılıyor bu mekanda. Bir ara Bolu Amatör Futbol Takımlarından bahsederken, onları da yakinen izlediklerini ve Onları çok sevdiklerini, etkinliklerinde fırsat buldukça yanlarında olacaklarını ifade etti. Kızıkspor Yönetim Kurulunda görevli olmamız hasabiyleTeşekkür ettik amatör adına Sayın Başkanımıza. Gelen çok önemli bir telefon konuşmasından sonra istemeyerek ayrıldık. Sayın Emin Başkanın apar topar koştuğu konu gene, ortak sevdamız Boluspor du.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları