O Sene Bu Sene Olacak mı?

Fuat Bayramoğlu

10/03/2013
10
MAR
2013

O Ulvi, Sevgili  Büyüğümüze.

Geçen hafta Salı günü, Bolumuzun Hayırsever Babası çok Kıymetli  Büyüğümüz Sevgili İzzet Baysal’ımızın vefatının 13. Yıldönümünde,  Onu bir kere daha hürmetle, minnetle andık.  O  Sevgili  İzzet Baysalımıza,   içimizden ihlâsla,  Allah için gelen özlemlerimizi, sevgilerimizi, dualarımızı büyük bir saygıyla sunduk.  Ruhu ebediyyen şad olsun.

***
Bilgiç’in Bilgiçliği


Kutluhan Bilgiç. Satış-Pazarlama ile uğraşıyor. 18420 Nolu lisansla  Üst Klasman Hakemi. İzmir Bölgesinden.
Hüseyin Sabancı. Ticaretle uğraşıyor. 16232 Nolu lisansla Üst klasman Hakemliği yapıyor. İzmir Bölgesinden.

Hüseyin Sabancı, Geçen sene 08 Nisan 2012 de Bolu’da Bolu-Konya Torku maçını yönetirken, Boluspor’u “düdüklü-sabanıyla” biçmiş, canımızı yakmış, 1-2 lik sonuçla ülke gündemine oturmuş ve o zamanki yorumlarda bu işi yapamadığı iddia edilmişti. Nedendir bilinmez, Konya yı  çok net olarak kayırdığı yorumları dillere destan olarak basında da geniş yer bulmuştu.
  
Kutluhan Bilgiç de İzmir Bölgesi hakemi olsa da, dün has Konyalı gibi Bolusporla mücadele etti. Maçın daha başında Muhammed’in ensesine  gelen topu 9,5 kusurlu hareketten sayarken, yarım kontenjanı da kendi icat ederek, Bilgiç’çe penaltı  verdi.
Üzüldüğümüz ise yan hakemin paçayı sıyırmak adına “bilgiç” tavırlar sergileyip, gördüğünü söyleyememesi ve sarı kart furyasına destek olmasıydı. Yani postu kurtarma hesabındaydı uyanık.
Enseye gelen topa, Bolusporlular olarak “yahu top enseye geldi. Valla bu penaltı değil" derseniz adam suratını ekşitip bir de  bilgiçlik taslayacak. Eee ne de olsa 2 kartı bir düdüğü, bir de bilgiçliği var.
O pozisyon sonrası 3 sarı kart yedik. Allahtan 2 kırmızı kart göstermemiş (!)
Penaltı kaçmıştı. Kaçan penaltıyı yoksa Bilgiç mi kullanmalıydı?
Son dakika da oyuna girmek istey

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları