Hadi Bismillah..

Fuat Bayramoğlu

05/07/2010
05
TEM
2010

Siz bu yazıyı okurken…

Siz bu yazıyı okurken, güneş doğmuş, insanlarımız ekmek kavgasına başlamış, ekmek arayışlarına çoktan çıkmış, kimileri de hastane köşelerinde şifa arıyorken, dünyaya ilk kez merhaba diyen adsız bebek çığlık çığlığa ağlarken, bir yanda da işte şu mahallede rahmetli için defin hazırlıkları başlamış. Siz bu yazıyı okurken hayat tüm hızıyla devam etmekte gene. Rutin sandığımız, ama binlerce geleceğe gebe olan olayların baş döndürücü hızında yaşamın her anı bir bir karşımıza çıkmakta. Her saniye, dakikaları kovalarken, gelecekteki umutlara da, her an “gel, ne olursan gene gel” demekte.

Siz bu yazıyı sizlerin gönül havuzunuzdaki yüreğinizin en ulvi duygularıyla yıkanmış umutlarınıza banarak okurken,   2010 -2011 senesi Bank Asya Liginde mücadele edecek olan    Boluspor  sahaya inmiş olacak. Hollandalısı, Brezilyalısı,  yerlisi, yabancısı tanışacaklar ve Bolu için bu sene sizler gibi bizler gibi yüreklerini ortaya koyacaklar. Bakın ortalıklarda binlerce yürek var zaten. Sizlerde bakın bu seçmece yüreklere. Seçmece bu yürekler seçmece. Emin eller seçmiş, umarız hakikidir bu yürekler. Ne alırsan Boluspor için ne alırsan Boluspor için , gel vatandaş gel, çatlak patlak sahte yoktur içlerinde. Yürek bunlar yürek, katkı maddesi yok, suni yürek yok, hormon falan hiç arama, öz be öz bu yörenin çocuklarının yürekleri bunlarrr..Kesmece, isterseniz bakın kesin bir hele, kırmızı beyaz akar sadece. Kabak tadındaysa eğer bizden değildir ha.  Koş vatandaş koş, koşşşş. İçinde çıkarsa üç beş çürük , kadı kızında da kusur vardır ya, ona da artık kusura bakma… Hadi Bismillah.

xxx

Siz bu yazıyı okurken, birileri Bank Asya Ligi için çıktı cenge. Sahada yavuzcasına, Türk gibi güçlü   Bolu beyleridir. İşte bunlar Anadolu’nun Bolu’lu koçları. Hadi Bismillah.

Siz bu yazıyı okurken yiğitlerden ter akmaya baş

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları