BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKETİM

Fuat Bayramoğlu

02/08/2010
02
AĞU
2010

NELER OLMUŞ?

Dolu dolu bir hafta ile yine sizlerle beraberiz. İyi ki sizlerle beraberiz. Bu güzel coğrafyada birlikte nefes alabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mutsuzluklarını da birlikte paylaşıyoruz. 2010–2011 Yılı Bank Asya 1. ligi karşılaşma takvimi kurası çekildi ya İlk maçımız 22/08/2010 tarihinde Giresun’da,  Giresun Spor’la oynanacak. Lige hazırlık Provalarımız başladı. Bu provalarda ilk önce 29 Temmuzda Koru otelin sahasında Orduspor la karşılaştık. 01 Ağustos pazar    günü de   Denizlispor ’la Atatürk Stadyumunda   saat  18.00 de karşılaştık. Memleketimizde başka neler mi oldu?  Bakalım neler olmuş.

 ORDU’NUN DERELERİ, AKSA AŞAĞI AKSA…(1-1)

Ordu nun dereleri 29 Temmuz 2010 Perşembe günü Koru otelin sahasında, ters ters aktı. Bu dereleri gereksiz yere ters akıtanlardan biri Ordu Spor teknik direktörü Uğur Tütüneker’ di. Tütüneker, misafirliğini, takım hocalığını, takım liderliğini unutup,  mızmız yaramaz çocuklar gibi davranarak, saha kenarında gerekli-gereksiz tepkiler verirken, oyunda sertliklere de sebep oldu. Oyun oynanırken Sayın Eriş',bir ara tartıştığı Tütüneker’ in yanına gidip, bu yaramaz çocuğu kucaklayıp, teselli etmesi çok ilginçti. Uğur kızarmıştır ama biz uzakta olduğumuzdan göremedik, belli olmadı tabiî ki. İki takımda serin bir havada seyircilere limon tadında bir maç izlettiler. Klasmana yükselen Bolu Bölgesi hakemi İdris Bülent Soysal gergin geçen bu maçı yerinde kararlar vererek, güzel yönetip iki takımında 1-1 lerini üzmeden maçı bitirmelerini sağladı. Yan hakemler Nebahat Makdur ve Barıs Külcü ile dördüncü hakem ise Fatih Soyaydın iyi bir yönetim sergiledi. Boluspor bu maçta bütün olarak çok iyiydi diyemeyiz. Bu maçtaki memnuniyetsizliğimiz, eksikliklerin giderilmesiyle memnuniyet olarak bizlere geriye döneceği için umutlarımızı sürdürüyoruz.  Bu maçın artıları ve eksileri de vardı. Çare de elbette ki teknik yönetim ve futbolcularla birlikte ortaya konulacak, Yönetim kurulunca ciddi ciddi değerlendirilecektir. Hazırlık maçlarındaki olumsuzluklar, lig öncesi telafi edilebilir. Bu olumsuzlukları olumlu hale gelinceye kadar çalışmak gerekir Tüm hatlarıyla anlaşabilen takım oyunu oynayamadığımızdır. Orduspor’un golünü 68. dakikada Muharrem

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları
    Köroğlu Mah. Berrak Sok. No:3   Tel: 0 533 262 91 29   Faks: İz Akademi Özel Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Turizm Nakliye Gıda Yayıncılık Eğlence Hizmetleri Tic. San. Ltd. Şti.
    © 2019 Tüm Hakkı Spor14.com adresine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
    spor14.com Bolu Spor14 Gazetesi bilişim, medya uygulamasıdır. Kaynak göstermek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.