Boluspor, Voleybolcularımız, Spor Lisesi, Obezite

Fuat Bayramoğlu

27/05/2012
27
MAY
2012

Boluspor’ da Kongreye doğru.
Boluspor yeni yönetimini arıyor.   Boluspor da Olağanüstü Kongre kararı sonrası, seçime sayılı günler kala Boluspor Başkan adayların tümünün ortaya çıkmasını bekledik. Şu ana kadar resmen Sayın Abdullah Abat adaylığını Regaip kandiline denk gelen 24 Mayıs Günü açıkladı. Sayın Abdullah Abat dışında şu ana kadar Boluspor Başkanlığı için  adaylığını açıklayan olmadı.

Demokratik Temayüller doğrultusunda 2 Haziran günü yapılacak seçim için her Bolusporlu gibi biz de ümitliyiz. Delegeler  Haziran günü kararını verecek. Delegenin vereceği karara  saygılı olacağız. Her şey Boluspor için düsturuyla hareket edeceğiz. Boluspor Bolulularındır. Her Bolusporlunun da ortak gayesi Bolusporun sürekli başarısı olacağı aşikârdır.
Şimdiden Boluspor adına verilen ve verilecek demokratik kararların, Bolumuz ve Bolusporumuz için hayırlı olmasını dileriz.
Bu konuyu ilerleyen günler de, köşemizde da sık sık değineceğiz.

Yıldız Kızlarımız Türkiye Finallerinde

Voleybolda Bolu İl Birincisi olan İnkılâp İlköğretim Okulu Spor Kulübü Yıldız Kızlar Takımı, Bursa ‘da bölge şampiyonları ile yaptığı maçların tümünü kazanarak Bölge şampiyonu oldu ve Türkiye Finallerine, BOLU adına katılmayı hak kazandı.
Bu güzide ve küçük olan İnkılâp İlköğretim Okulumuz,
Geçen sene de kıl payı kaçırdıkları şampiyona sonrası, geçen yıldan kalan bir hesabı da bu sene kapatmış oldu.
Antrönör Tayfun Urluoğlu Hocamız ve yardımcı antrönör Sayın Remziye Sarıhan yönetimindeki bu takım diğer voleybol takımları gibi, Bolu ‘da bir ekoldür.
Tayfun Urluoğlu Hocamız ayrıca Boluspor Alt yapı Kaleci antrenörlüğünü de yapan ve birbirinden başarılı kaleciler yetiştiren bu hocamıza ve yıldız kızlarına 12- 17 Haziran da yapılacak olan Türkiye Finallerinde başarılar dileriz.
Bir hususu da burada belirtelim.
İnkılâp İlköğretim Okulu Spor Kulübü’nün en büyük handikapı,  diğer kulüplerimiz gibi ekonomik olarak  maalesef güçlü değildir.
Bu nedenle Türkiye Finaline gidecek olan bu güzide takımımız için acil sponsora ihtiyaç olduğunu bilmek durumundayız. Bu başarılı takımımızı Türkiye finallerinde ekonomik sorunlarını aşmış olarak, uzaklarda sorunsuzca mücadele etmelerini sağlanmalıdır. Yetkililer ve ilgililer bu arada devreye gireceğine inanıyoruz. Sponsor olabilecek firmaların, bu takımımızın yanında yer almaları gereklidir.
Türkiye Finalleri öncesi, İnkılâp İlköğretim Okulunu ve idarecilerini, bu okulun Yıldız Voleybol Takımı Kızlarımızı ve ailelerini ve Sayın Tayfun  ve Remziye hocalarımızı tebrik ederiz.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları