BİRİZ ve DİRİYİZ

Fuat Bayramoğlu

10/01/2011
10
OCA
2011

  Aşağıdaki yazıyı eğer çocuğunuz veya torunuz varsa, yemyeşil orman denizi içindeki Bolu’da yaşıyorsanız,  sağlam kafa sağlam vücutta bulunur diyorsanız,  bizim zamanımızda spor yapma imkânlarımız yoktu bari çoluk- çocuğumuz adam gibi spor yapsın, nimetlerden yararlansın diyorsanız, eğitimciyseniz, kendinizle barışıksanız, 60 yaşınızda hala spor yapmak, bisiklete binip günde beş-on kilometre pedal çevirmek istiyorsanız, bu güzel coğrafyada sağlıklı yaşayacağım diyorsanız, LÜTFEN bu yazıyı okuyunuz.

Yok, bunlar bende yok, istemiyorum ve yukarıda yazılanlar bana uymaz diyorsanız, o zaman karar sizindir ve o zaman bu yazıyı okumadan da geçebilirsiniz.

 

GSİM, ASKF, FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ, AMATÖR KULÜPLER ve  BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ BİR ARAYA GELDİ.


Yıllardır Bolu da spor adamlarımız, yazarlarımız, ilgililer Bolu’daki amatör ve mahalli liglerle ilgili görüşlerini açıklamış ve özlemlerini,beklentilerini ortaya koymuşlardır. Bir araya gelebilmek adına çeşitli etkinlikler ve öneriler yapmışlardı.

Bolu’da da bu sesler, ilgililerin duyarlılığıyla da eyleme dönüştü ve Bolu’da alt yapı için spora gönül verenler amatör kulüpler ve kişiler, sade bir davetle 05 Ocakta bir araya geldi. 

05/ 01/ 2011 Saat:18:00de, Bolu GSİM yapılan Toplantı Salonunda, “Amatörler ve Okul Spor Kulüpleri” konulu bir toplantı yapıldı. Bolu’da yaplması düşünülen Genel bir toplantı öncesi, bilgilenmek, gündemi belirlemek ve neler yapılması gerektiği üzerinde planlanan bu toplantıya katılımcılar tarafından fikir cimnastiği yapılarak, toplantıda karşılıklı olarak  önemli fikirler ortaya sunuldu.  Görüş alışverişinde bulunuldu ve bilgilendirme çalışmaları yapıldı.  Güzel, değerli  ve hayati fikirler ortaya çıktı. Hayalcilikten öte gerçekçilik toplantının her yönüne damgasını vurdu. <

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları
    Köroğlu Mah. Berrak Sok. No:3   Tel: 0 533 262 91 29   Faks: İz Akademi Özel Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Turizm Nakliye Gıda Yayıncılık Eğlence Hizmetleri Tic. San. Ltd. Şti.
    © 2019 Tüm Hakkı Spor14.com adresine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
    spor14.com Bolu Spor14 Gazetesi bilişim, medya uygulamasıdır. Kaynak göstermek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.