Liderlik çok güzel

Fuat Bayramoğlu

09/10/2011
09
EKİ
2011

Boluspor istim üzerinde. Çalışmalar sürdürülüyor.
Onlar zirvedeler. Hep zirvede kalabilmeleri çabalarında olacaklarına da inancımız tam.
Rakipler de boş değil.  Bu Sene mücadele tüm ülke sathında sürecek.
Bizlerde bu heyecanlı gidişin bir tarafında mutlaka olacağız. Hepimize kolay gele. Ankara da Gençlerbirliği’yle yapılan hazırlık maçında eksikliklerimizi görme adına iyi olmuştur.
Boluspor Teknik direktörü Cihat Arslan, Pazar günü TRT’de yayınlanan Haydi Maça programını yapımcısı Ümit Aktan’ın konuğuydu.  Bolumuz, Arslanın ifadeleriyle “Bir futbol şehridir”.   Bolu’nun futbol ve spor zenginliklerini duyurma adına güzel bir programdı.
Şimdilerde ise hedef artık, Göztepe’ den puan veya puanlar almaktır. Liderlik çok güzel, hele liderliği sürdürmek daha da güzel.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü


Adı, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iken,  İsim değişikliğiyle yeni adı “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü” oldu.
Yeniden yapılanma yolunda değişiklikleriyle gündemde olan bu yeni kurumun Müdürlüğüne de yeniden atanan, bize göre haklı güven tazeleyen Sayın Suat Çelen’e, yeni görevinde başarılar diler, tebriklerimizi sunarız.
Bu görevinin de hayırlı işlere vesile olmasını dileriz.


Avrupa ve Bolu

 

Avrupa’da tekvando da adımızı duyuran, Bolu’lu Avrupa 3. sü Dursun Çam ve Avrupa 2. Fatma Acar Evlatlarımız Hocaları İlhan Şimşek Bey ve Zahittin Bulut Beyle birlikte Perşembe Günü Gerede’den Bolu’ya gelerek nezaket ziyaretleri yaptılar.
Önce Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Sayın Tahir Gayret Beyi Ziyaret ettiler. Bu ziyaret çok yararlı geçti.
Tahir Bey, sporculara ödül verirken, Onlara desteklerini sürdüreceğini ifade etti.


Tekvandocu Milli çocuklarımız Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne de yeni atanan Sayın Suat Çelen’i Hocalarıyla birlikte ziyaret ettiler.
Yararlı bir ziyaret oldu. Sayın Suat Çelen, sporcularımıza Milli Formanın önemini belirtirken başarıların sürekli olması halinde başarıların kalıcı olduğunun altını çizerek vurguladı.
Ay-yıldızlı formayla daha da çok çalışmak ve daha çok davranışlarımıza, hareketlerimize dikkat etmek zorundayız, dedi. Sohbet sıcak ve yararlı bir şekilde sürdü.
Bu iki evladımızın her hareketinde ise edep, tevazuu, ağırbaşlılık ve de vakar davranışları vardı. Bu hasletlerle bezenen bu iki güzide evladımız, Orada bizlere daha da büyük başarılara ulaşacaklarına dair söz verdiler. Hocaları İlhan Bey ise daha da büyük başarıların geleceğinin sözünü verdi.

 

Karaçayırda her yönden hareketlilik var


Karaçayırda amatörlerimiz yakında (22 Ekimde) sahalarda olacak. Amatör kulüplerimizin de diğer takımları olan U 15 ve U 17 leri bu aralar nefis maçlarını çıkarıyorlar. Karaçayır ve diğer sahalarda gelecek nesillerimizi görebiliyoruz. Kendi ligimizde, kendi aramızda mücadelede kendi öz kaynaklarımızı görme adına bu maçlar çok önemlidir.
Bolu genelinde yeni yeteneklerin çıkabilmesi için bu maçların önemi göz ardı edilemez. A Gurubunda Kızıkspor, Sebenspor,  Mudurnuspor, Bolu Belediyespor, Yumrukayaspor ve Karacasuspor takımlarımız var. B Gurubunda Mengen Belediyespor, Aladağspor, Özel İdare Köroğluspor, Aşağısoku Gençlik, Kıbrıscıkspor ve Yeniçağaspor takımları yer alacak.
Amatörlerimizi de merakla bekliyoruz. Onları şimdiden tebrik ediyoruz. 

 

 Rakiplerimiz, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Eskişehirspor  

 

Boluspor Altyap

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları