ŞİMDİ HİZMET ZAMANI

Fuat Bayramoğlu

18/06/2012
18
HAZ
2012
Sağduyu galip gelip delegeler ve ilgililer zamanında kongreyi yaparak, Bolu spor’un bu sene zamanında önünü açtılar. Delege ve yönetim yasal olarak ve sorumlulukları gereği, takımlarına sahip çıktılar.

Kongrede olması gerekenler oldu ve Bolu tek bir yumruk oldu.
Şu an da Boluspor yönetimine Sayın Milletvekilleri, Bolu Valiliği ve Bolu Belediye Başkanlığı, Bolu daki siyasi partiler, Bolu daki kurum ve kuruluşlar, taraftar dernekleri, şahıslar nezaket ziyaretlerini sürdürmekte ve hepsi de Boluspor’ un yanında olacaklarının mesajlarını vermektedirler.
Bu mesajlar çok çok önemlidir. Kamuoyunca da dikkatle takip edilmektedir.
Birlik sağlanmıştır. Basınımız da yayınlarıyla Boluspor’a güç vermektedir.
 
Bu Boluspor’a bağlılık ve yanınızdayız diye verilen mesajlar, Bolusporun ve sevenlerinin doğru yolda olduklarını göstermektedir. Gene biriz ve diriyiz.

Sayın Abdullah Abat ve Yönetim Kurulu da rahat bir çalışma ortamı içinde, çalışmalarını sürdürmektedirler. Ekip çalışmasının işaretleri kamuoyunca memnuniyetle karşılanmaktadır. 
Transferler de başladı. Kulübümüze de başarılar dileriz. Alt yapıya verilen değerleri de görmezden gelemeyiz.

Boluspor, alt yapı takımlarına çok değer vermektedir. Boluspor Alt yapıda miniklerden itibaren başlayan bir hareket devam etmektedir. U16’lar U17’ leri, onlar da U18’ leri derken, U18 lerde yetişen yağız gençler de, A2 takımına doğru bir yükselişi devam ettirmekteler.
Boluspor yönetimi burada alt yapıya verdikleri önemi gereği, A2 takımından mutlaka birkaç oyuncuyu profosyonel takıma kazandırmalı ki, alt yapımızdaki çalışmaların ve ideallerin bir anlamı olsun, bir değer kazanmış olsun.

 Netice olarak alt yapı takımlarının tamamı ve ekip olarak her kademesi, bir misyon ve vizyon içinde hareket edecektir.
Gidilen yol, doğru, güvenilir ve gerçekçi bir yoldur.
Bu yoldan kesinlikle taviz vermemelidir.
Alt yapımız hepimizin can damarı olmalıdır.
Bu yolda verilecek kurumsal kararlar, kişilerden üstün tutulmalıdır.
“Ben olmazsam”  bu kulüp veya alt yapı takımı batar mantığı yerine, “Ben”lerden kurtulup, ekip ve bizlerle yola çıkılmalıdır. Sinerjiler birleştirilmeli, Kurumsal kültürlerin egemenliği sağlanmalıdır.

Boluspor büyüktür.  Bolu spor’u da güçlü kılacak olan sa sağlam temellerine oturmuş kurum kültürüdür. Bu kültürü benimsemek her taraftarın, kulüp çalışanının, yönetimin ve Sayın Başkanın ve yöneticilerin de gündeminde olmalıdır.
 
Boluspor yeni binasına da en kısa zamanda taşınmalıdır.
 
Tatil, hareket ve Spor
Yaz tatilinin başlamasıyla tatile çıkan öğrencilerimize bu yaz tatilinde kitap okumak ve sportif bir etkinlik içinde bulundurmalıyız. Nesil olarak bilgisayara bağımlı, hareketsiz bir hayatın gelecekte mutsuz nesiller ortaya koyacağını kavratmamız gerekmektedir.
Yaşlandığımızda yürüme ve hareket etme zorluklarıyla karşı karşıya kalan ve kilo sorununu da çözememiş kuşaklar oluştuğunu şimdiden görmek ve kavramak lazım.
İnsan Metabolizması belli bir yaş sonra yağ yakamaz hale gelirken, hareketsizlikle birlikte vücutta y
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları