Beraberlik, misafirlik ve Yavuz Hırsız

Fuat Bayramoğlu

06/12/2010
06
ARA
2010

Boluspor Altay maçı TRT 1 den naklen yayınlandı.

Hepimiz izledik. Bu maçta da 3 attık 3 yedik.

Defansta ve Kalede ciddi sorun var. Yediğimiz goller o kadar basit ama attıklarımız ise çok zorlanıyoruz.

Şu var ki, bir iki takviyeyle Boluspor ikinci yarı da diri ve güçlü olur.

Diğer takımlarda transfer yapacaklardır. Bank Asya liginin ilk 6 için şu anda 17 takımlı ligde 13 takımın net şansı devem etmektedir. Bu da ligin çok çekişmeli ve zor geçtiğinin göstergesidir

Fabiano neden bu kadar isteksiz anlaşılır gibi değil. Fabiano farklı bir gelecek peşindeymiş gibi bir izlenim hakim spor kamuoyunda.  Yarın bir gün başka bir haberle de karşımıza çıkabilir. Deplasmanda 3 atan bir takımın Umudunu asla kesmesi düşünülemez.

 

TAŞ-PINAR, TAŞA ÇARPTI

 

Altay Boluspor maçı bittikten az sonra Teknik direktör Levent Eriş canlı yayında maçı yorumladı. Daha sonra Kaptan Burak Akdiş canlı yayında, O’na maç soruldu. Kaptan maçı değil, canlı canlı az önce koridorlarda e soyunma odasında olan tartışma ve tartaklanma olayını o anda anlattı. O anlatımla da kamuoyuna duyurdu. Olayları ilk kez Kaptan Burak’tan duyduk. xxx

Boluspor Altay maçı sonrası, bazı Altaylıların Boluspor soyunma odası koridorlarında olduğu ve saldırgan davrandığı basına yansıdı ve bununla ilgili haberler her yerde yayıldı. Boluspor soyunma odasının kapısını da birileri kırarak içeri girdikleri, masörü dövmeye çalıştıkları da basına yansıdı.  

Boluspor’ lu oyuncuları itme ve kakma yetkisini elinde bulundurduğunu sanan ilginç biriymiş demek ki bu adam . Allah yokluğunu(!) göstermesin, Boluspor soyunma odasının kapısını kırarak adam dövebilen ender (!)soğan başkanlarımızdan biriymiş maşallah.

Adam tam başkan. Bizim Emin bey de ne arar bu tip medeni(!) davranışlar. Taş-pınar gibi  taşşşş gibi adam(!) As

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları