Sanki Mourinho

Nedret Yıldız

04/02/2014
04
ŞUB
2014

Besim hoca Antep maçından sonra verdiği demeçte; “Adana Demirspor maçı dâhil olmak üzere hem kazanma davranışı hem de Boluspor forması adı altında Boluspor camiasının kurumsal yapısına bugünkü bulunduğu noktadaki saha içeresindeki yapıya beklenti anlamında bütün oyuncular duruyor. Bu noktada kendimizi çok güvenli hissediyoruz” demiş.

   Var mı ne dediğinden anlayan?

Vallahi ben okudum, okudum bir türlü anlayamadım. Zaten o da anlasınlar diye değil,ben bunları bilirim, beni çok şey biliyor desinler diye atıp tutuyor. Kim ne anlarsa, kekleyecek ya.

   Bunların hepsi aynı, hepsi sanki Moirinho. 2.lig hocası olduklarını bir kere hatırlasalar. Yok, süslü püslü konuşacaklar, sahada kolayı değil zoru uygulayacaklar.

   Bırak maç öncesini, karşılaşma başladıktan beş dakika sonra adamlar Barış Memiş’le birkaç kez öyle bir geldiler ki bu adam için mutlak önlem alınması gerekliliği o zamanda bile görüldü. Hadi Antep’e tatil yapacağız diye hiçbir yardımcı hocanı değil, alt yapıdan bir hocanın gitmesini sağladın, Barış Memiş’i de mi hiç görmedin, duymadın be hocam?

   Küme düşeceğiz hoca, küme. Farkında mısın?

   Sen kamp sonrası tatil düşüneceksin, biz burada karalar bağlayacağız. Yok, öyle yağma. Ama sende suç yok, senin kurmayların yerine alt yapıdan bir hocanın takım izlemeye gitmesine izin verenlerde asıl kabahat. O 36 yaş sınırına sıkışanlarda.

Dün Barış Memiş sahada rahat mı rahat. Kör, sağır sultan bile bilir ki Barış Memiş yoksa Trabzon 1461’de yoktur. Ama sizin aklınız maçtan sonra söyleyeceğiniz o anlaşılmaz süslü laflarda…

   O gerekli önlemi almıyorsa, bu kulübün esas sahiplerinden biri bizim gördüğümüzü görüp hocayı uyaracak arkadaş. Kim uyaracak; kulübede kim var? Müfit hoca. Bizden biri. “Yok, ben maaşlıyım uyaramam” derse o zaman onun yerine anlayan bir yönetici olacak, o hacanın k

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları