BENCE İSABETLİ!

Nedret Yıldız

12/08/2020
12
AĞU
2020

Listeye bakınca, önce bir ön yargı...
“Çok tecrübesizler be!”
Sonra düşününce, “anamızın karnından yönetici mi doğduk?”
Yooo!
İşi sevmek, sosyal sorumluluk bilincinde olmak; yeniden doğum için yeterli!
Çok bilmişlik de bazen değil, her zaman iyi değil!
Abdullah Abat ve arkadaşları görevlendirme listesini yayınladıklarında, kendimden bile hiç beklemediğim bir sempati duygusu hissettim.
Dengeli ve keyifli...
Sanki liste acele yapılmamış da önceden çalışılmış gibi!
Oğuzhan Özçelik’in zaten genlerinde yöneticilik ve Boluspor sevgisi var. Savaş Abak döneminden de tecrübesi sabit. Zaten kulübede, teknikten değil, yönetmekten anlayan birinin varlığına inanmış biri olarak diyorum ki “çok yakıştı.” İsmail Duru kardeşim de kendisine gerekli desteği verecektir.
Başkan yardımcıları; Nejat, Murat, Serdar, Suat, Sinan, Rasim, Ferhat ve İbrahim Bey’ler çoğu tecrübeli ve tamamı ilk bakışta sempatik, kendi liyakat ölçülerinde maksimum faydalı...
Serkan Süzgen Bey’i tanımam ancak önemli bir fabrikanın üst düzey yöneticisi olması, Genel Sekreterlik görevini iyi yapacağının işareti gibi!
Herhalde Şaban Kök’ten daha iyi bir Mali Asbaşkan bulunamazdı, kolları her zaman sıvalı, çalışkan ve dürüst, zaten bu işte tecrübeli!
Aydoğan Tekin ve arkadaşları, tesis, yatırım ve projeler konusunda iyi şeyler yapacakları kesin. Bu kadar güçlü ve hırslı bir ekip, bir sonraki kongrede, delegeler önüne göğüslerini gerecekleri işlerle çıkacaklardır, kesin!
Ahmet Örnekbaş ve Vedat Yardemir’in başını çektiği ticari işlerin tıkır tıkır işlemesi beklentisi, sadece kendi işlerindeki başarının kulübe yansımasıyla kolayca karşılanacaktır.
Tam bir yeşil üstadı ve Bolu aşığı olan Tacettin Turan’dan daha iyi bir stat, saha sorumlusu bulunmazdı. Zaten benim zamanımdaki gizli kahramandı. Bu sezon takım şanslı, sahadan hiç sıkıntı çekmez! Sadece tarladaki patatesleri biraz öksüz kalır ama onu da halleder çalışkan kardeşim.
Diğer tanıdıklarım, Ufuk Alın, Abdullah Ayarcan, Sefa Meral, Cem Karsu, Fevzi Canbek, Kadir Uzun ve diğerleri, hem kulübümüzü federasyon nezdinde, hem de görev aldıkları alanlarda layıkıyla temsil edecek, görevlerini ifa edeceklerdir.
Boluspor kulübünde, Abdullah Abat başkanlığında pırıl pırıl, her bandıyla “cuk” diye oturmuş bir yönetim dağılımı...
Birde şeffaf olunur, gerekli paylaşımlar camiadan saklamaz, birliktelik, sevgi ve saygı tesis edilirse bu iş olur!
Gıpta etmedim değil!
Sonsuz başarılar...
N.Y.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları