İçerde sorunlar var

Nedret Yıldız

01/11/2012
01
KAS
2012

    Hiçbir şey yolunda değil. Kimse yolunda olduğunu zannetmesin.

   Allah geçtiğimiz akşam bir lütufta bulundu. Neredeyse Boluspor’un üç puanla dönmesini istedi. Bu hayrın mı yoksa şerrin mi bir başlangıcı hep beraber göreceğiz.

   Neden bu kadroyla istikrarlı olamıyoruz bir bakalım;

   “İçerde sorunlar var. Önemli oyunculardan beklediğim verimi alamadım!” serzenişi; Serhat Güller’in Konya Torku maçından sonra, ilk antrenmanda mikrofonlara söylediği cümleydi.

   İyi veya kötü, hayatın normal akışında oyunculardan verim alamamak olağan bir durum… Ancak bunun “sorun olduğunu” söylemek çok daha önemli. Baktığımızda, hocanın hadiseyi “sorun” başlığında toplamasının iki nedeni olabilir. Birincisi; oyuncuları yeteri kadar hazırlayamamış olması, ikincisi de “güvendiğim dağlara karlar yağdı” hissiyatı.

   Hoca kendi kendine çamur atıp “ben bunları hazırlayamadım” demeyeceğine göre, elde kalan sadece “dağların karlı” olduğu.

   Şimdi daha tepelerin karsız ve çiçekli böcekli olduğu hale bir dönelim.

   Sezon başında transferler yapılırken, hocanın eski öğrencilerinin çokça ismi geçmiş, hatta kendisinin de bizzat onları çok istediğinin haberlerini almıştık. Buna rağmen yönetimin bu isteğe sıcak bakmadığını sonraki eylemlerinden gördük.

    Hal böyle olunca, şu andaki kadronun; hocanın iradesini doğrudan yansıtmadığı sonucuna varabiliriz. Evet, şimdiki birkaç transfer belki olabilir ama tüm yapılan transferlerin hocanın ilk isteği doğrultusunda yapılmadığı ortada.

    Diyeceksiniz ki “o zaman neden sesi çıkmadı?”

    Çıkmadı çünkü art arda patlayan flaş transferlerle onun da başı

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarın diğer yazıları