Teknik direktör arayışları başladı

13/12/2011
13
ARA
2011

Boluspor'da teknik direktör Cihat Arslan ile yolların ayrılmasından sonra yönetim hemen harekete geçerek yeni teknik adam arayışına başladı. Kırmızı beyazlı yöneticiler ilk devrenin son maçı olan Çaykur Rizespor ve ardından oynanacak olan Ziraat Türkiye kupası maçlarında yeni teknik adamın takımın başında sahaya çıkmasını istiyor. Çalışmalar başladı.Karşıyaka maçı öncesi ile başlayan ve alınan galibyet sonrası teknik direktör Cihat Arslan'ın açıklamaları ortalığı karıştırırken, alınan kararla Arslna görevden ayrıldı. Devrenin bitimine bir hafta kala Boluspor camiasında bu şok yaşanırken, Boluspor yönetimi de hemen çalışmalara başlayarak yeni teknik direktör arayışına girdi. 

 

Yücel İldiz ismi gümdemde

 

 

Kırmızı beyazlı yönetimin transfer komitesi bir kaç hoca ile görüşmelerini sıklaştırırken, son haftalarda oynanan kötü futbol sonrası ortaya atılan Yücel İldiz ismi de sıkça kulislerde konuşulmaya başlandı. 

Bakkal'da listede 

Bir dönem Denizlispor ve Ankaragücü'nde görev yapan Mesut Bakkal'da listeye girdi. Bolu ile yakın ilişkileri olan Bakkal'dan nabız alan yönetimin, bu akşam bu görüşmeleri sıklaştırması bekleniyor. 


Diyadin gelirse de şaşırmayın


Orduspor'u süper lige çıkaran ve adı bir dönem Boluspor için de geçen Metin Diyadin Orduspor'dan geçtiğimiz günlerde istifa etmişti. Transfer komitesi bu isim içinde çalışmalarını yürütürken, yeni teknik adamla bir an önce anlaşmak istiyor.

 

İşte Boluspor'da günün manşetleri

 

    Köroğlu Mah. Berrak Sok. No:3   Tel: 0 533 262 91 29
    © 2019 Tüm Hakkı Spor14.com adresine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
    spor14.com Bolu Spor14 Gazetesi bilişim, medya uygulamasıdır. Kaynak göstermek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.