"TARAFTARIMIZLA BİRLİKTE BOLU, RAKİPLERİMİZ İÇİN ZORLU BİR DEPLASMAN OLACAK"

19/09/2022
19
EYL
2022

Yeni sezona Dünya Şampiyonu Vakıfbank ile başlayacak olan Bolu Belediyespor'da Ceren Kestirengöz Kapucu “Bolu’nun çok etkileyici seyircisi var. Taraftarlarımız bizimle beraber olduklarında çok güzel işler başaracağız. Bolu deplasmanı geçen sene çok zordu. Bu sene de çok zorlayacağız.” dedi.

Konya’daki 5. İslami Dayanışma Oyunları’nda şampiyonluğa ulaşan milli takımın kadrosunda yer alan Ceren, maçlara bir aydan fazla süre olmasına rağmen çalışmalara yoğun şekilde devam ettiklerini anlattı.

Takım olarak birbirlerine adapte olmaya çalıştıklarını, ilerleyen günlerde yapacakları hazırlık maçlarında kendilerini daha iyi göreceklerini aktaran Ceren, “Şu an dünyanın en iyi oyuncuları bu ligde oynuyor. O yüzden çok yatırım yapan fazlaca takım var. Bolu da geçen sene burada ilk sezonunu geçirmiş bir takım. O yüzden bu sene de kalıcı olmak adına elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Güzel ve keyifli maçlar izleteceğimizi düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Ceren Kestirengöz Kapucu, yeni sezonun ilk maçında VakıfBank’a karşı oynayacaklarını anımsatarak, “VakıfBank, kadro genişliği ve oyuncuların kalitesi açısından çok çok iyi bir takım. Yıllardır dünya ve Avrupa şampiyonu olan bir takım. O yüzden bize karşı da en iyi şekilde sahada olacaklar. Biz de elimizden geleni yapıp güzel ve keyifli bir maç izletmek için sahada olacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Taraftarların takımın başarısında çok büyük rol oynadığına işaret eden Ceren, “Bolu’nun çok etkileyici seyircisi var. Taraftarlarımız bizimle beraber olduklarında çok güzel işler başaracağız. Bolu deplasmanı geçen sene çok zordu. Bu sene de çok zorlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Voleybol Aktüel