"TANJU BAŞKAN VE SİNAN BAŞKAN'IN DESTEKLERİ ÇOK BÜYÜK"

19/02/2021
19
ŞUB
2021

TVF Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Bolu Belediyespor’un başarılı antrenörü Salih Yergin açıklamalarda bulundu. Beklentilerin yüksek olduğunu ve iyi çalıştıklarını söyleyen Yergin kazanmaları gereken 2 önemli deplasman olduğunu ardından ise tablodaki yerin netleşeceğini belirtti.

Bolu Belediyespor’un başarılı antrenörü Salih Yergin açıklamalarda bulundu. Beklentilerin yüksek olduğunu ve iyi çalıştıklarını vurgulayan Salih Yergin, “Beklentilerimiz yüksek her zaman da nasıl gelişebiliriz ya da geliştirebiliriz diye çalışıyoruz. Çocuklar iyi çalışıyor sizlerin de destekleri büyük başta Tanju Başkan olmak üzere Sinan Başkan, Yönetim Kurulu, Koordinatör arkadaşlar olmak üzere iyi bir aileyiz. Elimizden geleni yapıyoruz. Lig etabını iyi geçiriyoruz. Büyük bir aksaklık yaşamadan pandemi tedbirleri olsun sakatlık tedbirler olsun belli mevkilerde çok geniş bir kadromuz yok. O yüzden temkinli hareket ediyoruz. Bu şekilde grubun tamamını finale taşımak istiyoruz. Şuanda final etabı görünüyor gibi  ikinci yarı  4 zorlu deplasmanımız vardı. İkisini hallettik Kazasız belasız kazandık döndük. 2 tane daha var. O deplasmanları da hallettikten sonra tablonun içinde yerimizi garantilemiş oluyoruz. Ondan sonra yarı final ve final etabıyla ilgili çalışma düzenine geçeceğiz.”dedi.

Pandemi sürecinin sorunsuz devam ettiğini dile getirerek,“ Şimdilik herşey çok güzel. Belirli bir planlama oluşturduk hem büyüklerimiz hem de çocuklarımız ciddi anlamda koordine oldular. Dolayısıyla ne kadar çok tedbir alırsanız o kadar az etkileniyorsunuz. Biz de elimizden geldiğince yani yemek yeme ortamımızdan tutun iletişim kurduğumuz ortamlara kadar belirledik. Dediğim gibi çocuklarımıza buna katılım sağladı. Bizim maç günleri öncesi ve sonrası testlerle tedbirli hareket ettik. Çok şükür bugünlere kadar getirdik. İnşallah bir sıkıntı yaşamadan finale tam takım gitmek istiyoruz.” İfadelerini kullandı.