SİNAN BAŞKAN LİG KURASINI DEĞERLENDİRDİ

12/08/2022
12
AĞU
2022

Sultanlar Ligi ile Bolu'ya ayrı bir heyecan katan Bolu Belediyespor'da başkan Sinan Barut yeni sezonun kura çekimini değerlendirdi.

Sezonun ilk maçında evlerinde Dünya Şampiyonu Vakıfbank ile sezonu açacaklarını belirten başkan Sinan Barut "Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe ile başlamıştık bu sezon Vakıfbank oldu.  Bana göre çok güzel bir kura oldu. 30 Ekim'de güzel bir sonbahar gününde Bolu'da Dünya Yıldızlarını misafir edeceğiz. Onları geçen yıl olduğu gibi en güzel şekilde ağırlayacağız.  İlk devre daha zorlu maçlarımız olacak. İki hafta sonra Galatasaray gelecek. Bizim amacımız zaten Bolu'ya bu takımları getirmek, onlarla başabaş oyun oynamak, Bolu'yu en iyi şekilde temsil etmek. Bu yolda geçen yıldan kazandığımız tecrübemizle Bolulu sporseverler daha iyi bir takım için şimdiden hazır olsunlar. Bolunun Sultanları tribünleri dolduran taraftarımıza mücadelenin en güzel örneğini sunacaktır" dedi. 

KOMBİNE BİLET SATIŞI

Başkan Barut ayrıca yeni sezon için kombine bilet satışı hazırlıklarını yaptıklarını daha ekonomik olarak maçları izlemek isteyenler için bu çalışmayı bir an önce harekete geçireceklerini sözlerine ekledi.