Sanayiciler gol yağdırdılar

09/12/2011
09
ARA
2011

“Industry Cup – Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Sanayi Kuruluşları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası”nın ikinci gününde B Grubu birinci maçları yapıldı.

 

Akşamın ilk maçında Selena Yapı ile Erpiliç karşı karşıya geldi. Başından sonuna kadar üstün oynadığı karşılaşmayı Erpiliç farklı kazandı. Selena Yapı’nın kaydettiği 6 gole karşılık rakip filelere 22 gol bırakan Erpiliç’te 8 gol atan Fatih Güleç yıldızlaşırken gol krallığında da zirveye oturdu.

B Grubunun ikinci karşılaşması Beypi A.Ş. ile Bolca Hindi arasında oynandı. Oyunun büyük bölümünde kontrolü elinde tutan Beypi A.Ş. rakibi karşısında farkı erken yakaladı ve 12-2’lik skorla maç sonunda sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu.

 

Akşamın en büyük mücadeleye sahne olan karşılaşması Bolu Çimento A.Ş. ile Bolparsan A.Ş. arasında oynandı. Son dakikasına kadar temponun ve heyecanın eksilmediği karşılaşmada 12 gol kaydedilirken, taraflar birbirlerine üstünlük sağlayamayınca sahadan 6-6’lık skor ve birer puanla ayrıldı.

 

 

 

 

 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Köroğlu Mah. Berrak Sok. No:3   Tel: 0 533 262 91 29
    © 2019 Tüm Hakkı Spor14.com adresine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
    spor14.com Bolu Spor14 Gazetesi bilişim, medya uygulamasıdır. Kaynak göstermek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.