OKTAY ERCAN'DAN SULTANLARA DEV DESTEK

10/08/2022
10
AĞU
2022

İş İnsanı Oktay Ercan yeni sezonda da Sultanlar Liginde mücadele edecek olan Bolu Belediyespor'a destek oldu.

Kulübün yaşadığı ekonomik sorunlar zaman zaman had safhaya ulaşırken, Bolulu İş İnsanı Oktay Ercan kırmızı beyazlı takıma yeni sezonda destek olarak Bolulu sporseverleri oldukça memnun etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bolu Belediyespor Kulübü Başkanı Sinan Barut "Elginkan Vakfı 2 senedir forma sponsorumuz en büyük desteği veren firmalarımızdan birisi. Ama bu sene bizim en büyük teşekkür edeceğimiz kişi ise sayın Oktay Ercan'dı. Yeni sezon için bitme noktasına geldiğimiz bir durumda ortaya çıkarak bize destek verdi, takıma sahip çıktı. Sayın Ercan'ın yaptığı bu desteği bu iyiliği aslan unutmayacağız"

"BİR AVRUPA BİR DE BÜYÜK BİR KULÜBÜ TURNUVA İÇİN BOLU'YA GETİRMEK İSTİYORUZ"

İşi insanı oktay Ercan'ın karşılıksız destek verdiğini sözlerine ekleyen Barut "Biz sezon öncesi Bolu'da bir turnuva yapmak istiyoruz. AVrupa'dan bir takımın yanı sıra ligde ki büyük takımlardan birinide Bolu'ya getirmek istiyoruz. Bu turnuvaya da "Oktay Ercan" ismini vererek en azından bize yaptığı bu iyliğe bu desteğe bir cevap vermek istiyoruz" dedi. 

"OKTAY ERCAN BOLU İÇİN BOLUSPOR İÇİN BİZİM İÇİN BİR NİMET"

Bolu Belediyespor Kulübü Başkanı Sinan Barut Oktay Ercan Bolu için, Boluspor için, bizim için de bir nimettir dedi. Barut "Sayın Ercan karşılığında bizden hiç bir şey beklemeden bize destek verdi. Biz yanyana hiç gelmedik, ama kulüp için yazıştığımızda gönderdiğimiz maç tribün fotoğraflarını görünce ben bu takım bu taraftar için ne yapabilirim diye sordu. Ve hemen bize destek olarak bu seozna dah agüçlü girmemize neden oldu" dedi.