KOCAELİ DEPLASMANI SPONSORU YİNE BİR YÖNETİCİ

14/09/2023
14
EYL
2023

Boluspor'da dertleri ile baş başa bırakılan kırmızı beyazlı yönetim ekibimizin yine tüm deplasman masraflarını sırayla çekiyorlar. Kulüpten yapılan açıklamada "Kocaelispor karşılaşmasının Kafile Başkanı Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hamza Kahraman olmuştur" denildi.

Algısı, vergisı, transferi, personel gideri gibi bir çok kalemde yıllık 100 milyondan fazla bir gideri olan Boluspor için tüm etkili ve yetkililer elini ayağını çekip stadyumun yolunu navigasyona bile yazamazken, Boluspor yönetimi deplasman masraflarını cebinden ödemeye devam ediyor. "Sizin arkanızdayız, önceki dönemlere göre 5 katı destek vereceğiz" deyip ortadan sıvışanlar yönetim kurulunu ateşler içinde bırakırken çıkıp 'bir deplasmanı da biz karşılayalım' demiyorlar. Ekibimiz de son olarak bu hafta sonu oynanacak olan Kocaelispor maçını masraflarını ise elleri ceplerinden çıkmayan, yalnız bırakılan yöneticilere yazmaya devam ediyorlar.    Kulüpten yapılan son açıklamada ise " Trendyol 1. Lig 5. Haftasında oynayacağımız Kocaelispor karşılaşmasının Kafile Başkanı Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hamza Kahraman olmuştur. Desteklerinden dolayı Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hamza Kahraman'a teşekkürlerimizi sunuyoruz" denildi. 

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'KOCAELİSPOR MAÇI KAFİLE BAŞKANI HAMZA KAHRAMAN YÖNETİM KURULU ÜYESÄ #SeninleDahaGüçlü boluspor.org.tr @f00m/ouspr' görseli olabilir

  

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.