KARAÇAYIR AHALİSİ ELİNİ AÇTI 20'ŞER BİN LİRAYI BEKLİYOR

11/03/2024
11
MAR
2024

Tanju Özcan geçtiğimiz aylarda ilimizdeki amatör spor kulüp başkanlarına verdiği yemekte kendilerine Mart ayına kadar 500 bin TL para vereceğini söylemişti, fakat henüz delikli kuruş bile göndermedi.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Boluspor Kulüp Başkanı kendisine söz verilmesine rağmen Boluspor'a Belediyeden delikli kuruş bile alamadıklarını açık yüreklilikle dile getirmişti.

Başkan Savaş Abak'ın yaşadığı bu hayal kırıklığı ve kandırılmayı şimdide ilimizde gönüllüce faaliyet gösteren Amatör Kulüp Başkanları yaşadı. Maalesef başkan Tanju Özcan'ın 500 bin TL destek sözü vermesine karşın henüz onlarda daha delikli kuruş alamadılar.

Geçtiğimiz aylarda Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Cemalettin Metin ile amatör spor kulüpleri başkan ve yöneticilerini yemekte ağırlayan Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Biz en geç mart ayına kadar Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’muza 500 bin lira göndereceğiz. Mayıs ve Haziran ayında da yine yaklaşık böyle bir paranın sözünü ben size veriyorum. Bu yıl içinde 1 milyon TL’lik bir kaynak girişini amatör spora sağlayacağız. Bunu net bir şekilde burada ifade ediyorum" demişti.

Başkanın bu sözüne güvenen Amatör Spor Kulüp Başkanları Mart ayına kadar gelecek olan 500 bin TL'yi beklemeye başladı fakat delikli kuruş dahi gelmedi. Şimdi tüm Amatör Spor Kulüp Başkanları ASKF Başkanı Cemalettin Metin'e bu parayı soruyor. Fakat Özcan'ın söz verdiği para henüz gönderilmiş değil.

BOLU GAZETESİ

3 yorum yapılmış

  • Mdurukan 11 Mart 2024 • 21:20

    Bazı şeyler nasihatla değil sevgi ile olur böyle olduğunu birileri anlatması lazım

  • yuksel 11 Mart 2024 • 21:21

    tanjuda bu rantçıları konuştup duruyor..ya söz verme yada verdiysen samberde olsan sevilmessin...

  • boluluu 12 Mart 2024 • 16:46

    söz verdiyse o parayı unutun.. önümüz seçim sonrası geçim derken 2025 gelir tekrar istersiniz.. bi söz daha verirse 2028 gibi alırsınız..

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.