İŞTE GÖKHAN ALSAN'IN İLK AÇIKLAMASI

23/06/2022
23
HAZ
2022

Boluspor kulübü yeni sezonun ilk transferini tesislerde attığı imza töreni ile gerçekleştirdi. Kırmızı beyazlılar 1. ligin tecrübli ismi Gökhan Alsan kendisini 2 yıllığına Bolusporlu yapan imzayı attı. 

İmza töreninde ilk konuşmayı yapan Başkan YardımcıSI Samet Karakış "Yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İlk olarak bekleme sebebimiz transferlerimizi yaparken sıkıntı olmaması içindi. Bugün Gökhan ile başlayalım dedik. Kulübümüzün eskiye yönelik 25 tane futbolcu ile sözleşmesini bitirmeye çalışıyoruz. Bunları yaparken de dikkatli olmaya çalışıp yeni transferler yapmaya çalışıyoruz. Hepinize teşekkür ederiz." dedi. 

Daha sonra sözü alan Gökhan Alsan "Boluspor camiasına katıldığım için çok mutluyum. Şehre girdiğim andan itibaren çok güzel karşılandım. Kulübün yeni yapılanması ve projeler beni çok etkiledi. Burada olduğum için çok mutluyum." şeklinde konuştu.

Yönetim Kurulu Üyesi, Futbol Şube Sorumlusu Mahmut Çimender ise "Gökhan’ı anlatmaya gerek yok. Gittiği her takımda ya play-off ya da şampiyonluk yaşadı. Gökhan’dan önce de transferlerimiz vardı. İlk önce onu açıklamak istedik. Detayları görüştük. Hayırlı uğurlu olsun." ifadelerine yer verdi.

Gökhan Alsan’ı tanıyalım:

1990, Trabzon doğumlu olan Gökhan Alsan, futbola Trabzonspor altyapısında başladı. Daha sonra ilk profesyonel sözleşmesine imza atarken sırasıyla Şanlıurfsaspor, Karabükspor, Gaziantep BB, Gaziantep FK, Samsunspor ve BB Erzurumspor takımlarında forma giydi.

Gökhan Alsan kariyerinde 29 TFF 1. Lig ve Türkiye kupasında mücadele ederek toplamda 32 maçta forma giydi.