İSİM HAKKI, GÖĞÜS, SIRT, ŞORT HEPSİ BOŞ. HABERİNİZ OLSUN

04/10/2023
04
EKİ
2023

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2022 yılı Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırmasında, ilimizden 7 firma sıralamaya girme başarısı gösterdi.

Açıklanan 7 firmadan 2 tanesi Bolu merkezli, diğer 5 firmanın ise İlimizde şube olarak üretim tesislerinin bulunduğu ifade edildi.

Bu firmalardan İlimiz merkezli Er Piliç Entegre Tavukçuluk A.Ş. 96’ncı sırada, Beypi Beypazarı Tarımsal Üretim Pazarlama A.Ş  ise 111’nci sırada yer aldı. Listeye girme başarısı gösterip de merkezi ilimiz dışında olup İlimizde üretim faaliyetinde bulunan firmalarımızdan Arçelik A.Ş. listede 8’nci sırada, Yıldız Entegre A.Ş. 32’nci sırada, Oyak Çimento A.Ş. 73’ncü sırada, Yorglass Cam A.Ş. 369’ncu sırada, ve Tayeks Dış Ticaret Tekstil A.Ş. 392’nci sırada yer aldılar. 

Boluluların gönlünde kaçıncı sıradalar

Bolululara istihdam kapısı olan bu firmalar yine Boluluların emek gücüyle her sene güçlerine güç katarak Türkiye’de sayılı firmalar arasına adlarını yazdırırlarken, Bolu’ya eğitim, sağlık, sosyal, kültürel ve spor alanlarında katma değerleri ise tartışma konusu oldu.

Bolu’da, Bolulularla birlikte üreterek güçlenen bu 7 firmanın Türkiye’de ve dünyada markalaşma Boluluları gururlandırırken, bu firmalar güçlendikçe Bolu’ya katacakları değerin de aynı oranda artması beklenti haline dönüştü.

En azından Bolu’nun marka değeri olan Boluspor’un bu yıl forma göğüs ve şort reklamının olmadığına dikkat çeken Bolulular, bu yıl sadece bu firmalardan Yıldız Entegre’nin destek verdiğini belirterek, diğer firmalardan da Bolu’ya kayıtsız kalmamalarını istediler.

bolupostası.com

7 yorum yapılmış

 • Alp 4 Ekim 2023 • 20:25

  Onlarda haklı verdiklerinde bu para gidiyor bilmiyorlar. Yönetim şeffaf olmayınca böyle olur.

 • HasanHseyin 4 Ekim 2023 • 22:40

  Baskı yapalım talep edelim, tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır,İlimizdeki bu büyük firmalardan tatlı bir şekilde Bolusporumuz için sponsorluk desteği isteyelim.

 • Berat 5 Ekim 2023 • 02:09

  Koskoca OPET'in kurucu ortağı FİKRET ÖZTÜRK'ün eşi Nurten ÖZTÜRK MENGEN'Lİ daha geçen gün Mengen'deydi..Bizim başkan da çok gururlu..Ver ordan Hilmi'ciğim diyor..kimsenin kapısına gitmiyor..Çimento-Arçelik-Organize sanayi sitesinde onca fabrika..Emin Semercioğlu gibi Bolu'yu ve Boluspor'u seven Babacan işadamları var..Bizim başkan "TEKEDEN SÜT ÇIKARMASINI BİLMİYOR"

 • Esnac 5 Ekim 2023 • 08:11

  Yönetim yaptığı transferlerin maliyetini açıklasın ondan sonra reklam istesin bence...

 • AliOsman 5 Ekim 2023 • 17:00

  Sayın alp kadeşim öyle konuşuyorsunuz bu günekadar Bolu spora kaç para yadım etiniz bir deplasman sponsoru olunda sizi alkışlayalım Bolu sporun neren geliri var otaparklar hariç hepsi yönetimin cebinden çıkıyor siz Bolu olmasını kardeşim.

 • Ayhankaplan 5 Ekim 2023 • 17:41

  Hasanhüseyin kardeşim tatlı dil ve baskı dönemi bitti.. Bu firmalardan arçelik koç un yapılması gereken yere yapıyor. Yıldızda kocaelili zaten ama 3.4 ateşliyor. Mesele tavukçuda.. Onlarda para yerine but veriyorlar galiba... R

 • BOLUOLAY 6 Ekim 2023 • 18:06

  Boluspor her sene sağdan soldan para isteyerek dilenerek 1.ligde kalacak ise kalmasın daha iyi. Takıma katacağın oyuncuyu iyi takip edip daha çok genç ismi duyulmamış oyuncuları takıma alırsan , birinci ligde kaşar olmuş oyunculara kesenin ağzını açmazsan , aldığın yabancıların parasını zamanında ödeyip ceza yemezssen aslında kulüp standart gelirleri ile ayakta kalır. Ama kötü yönetirsen patlatırsın net.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.