“INDUSTRY CUP” başladı

08/12/2011
08
ARA
2011

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Industry Cup – Sanayi Kuruluşları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası” Boluspor Halı Saha Tesisleri’nde dün yapılan ilk karşılaşmalarla başladı.

 

 

Bolu TSO Başkanı Emin Semercioğlu, Başkan Yardımcısı Kemal Sert, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ergül, Meclis Üyesi Adil Semercioğlu ve Genel Sekreter İsmail Gören’in hazır bulunduğu turnuva açılışında Başkan Emin Semercioğlu, Oda olarak düzenledikleri bu turnuvanın, İlimiz ekonomisinin önde gelen sanayi kuruluşları arasındaki dostluğu ve ilişkileri güçlendirmeye katkı sağlamayı amaçladığını belirtti. Maçların sonuçları ne olursa olsun kazananın dostluk ve centilmenlik olacağını vurgulayan Emin Semercioğlu, tüm takımlara ve oyunculara başarılar diledi. Turnuvanın başlama vuruşunu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Semercioğlu ve Başkan Yardımcısı Kemal Sert birlikte yaptı.

 

Turnuva gollü başladı

 

İlk müsabakada karşı karşıya gelen Ermak A.Ş ile Balorman A.Ş. arasındaki karşılaşma özellikle ikinci yarısında büyük mücadeleye sahne olurken, karşılaşmayı Balorman A.Ş. 5-4’lük skorla kazandı. Akşamın ikinci maçında Serdar Makine ile Semmak Makine karşılaştı. Semmak Makine başından sonuna üstün oynadığı karşılaşmada, Serdar Makine’yi 17-0 gibi farklı bir skorla mağlup ederek üç puanı hanesine yazdırdı. Günün son maçı ise Arçelik A.Ş. ile Öziş Kalıp arasında oynandı. Birkaç kez elektrik kesintisi nedeniyle duraklayan karşılaşmada Arçelik A.Ş., Öziş Kalıp’ı 11-1’lik farklı bir skorla geçerek sahadan galip ayrılan taraf oldu.

 

 

 Turnuvanın başlama vuruşunu spora büyük önem veren ve turnuvanın yapılmasına ön ayak olan TSO başkanı ve eski Boluspor Kulübü başkanı Emin Semercioğlu yaptı