EYVAH! EYVAH! GÖLCÜK BOLUSPOR'UN ELİNDEN GİTTİ

09/05/2024
09
MAY
2024

Bir süredir Bolu kamuoyunu meşgul eden Gölcük Tabiat Parkı, Milli Parklar Genel Müdürlüğüne geri alındı. Bolu kamuoyu bungalovlarla oylanırken, ilk defa Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın dile getirerek, siyasi destek istediği konuda bugün Bakanlık tarafından hiçbir gerekçe gösterilmeden Gölcük, Bolu’dan alınmış oldu. 

“Bolu’ya en büyük ihanet”

Boluspor’un önemli gelir kaynaklarından biri olan Gölcük Tabiat Parkı, Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne devredildi. Devir işleminin elektronik ortamda Bolu Belediyesi’ne bildirilmesi üzerine açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Gölcük tahsisi şimdi gelen bilgiye göre iptal edildi. 2040 yılına kadar Bolu Belediyesi’ne bedeli karşılığı tahsis edilmişti. Bizde burayı Boluspor’a vermiştik, Boluspor’da ciddi bir gelir elde ediyordu” dedi. 

Yapılan fesih işleminin Bolu’ya yapılan en büyük ihanet olduğunu belirten Başkan Özcan, “2004 yılında Abant Boluspor’un elinden alınmıştı. Şimdi de Gölcük’ün gelirleri Boluspor’undu. Durup dururken Boluspor’un en önemli geliri elimizden gitti. Bu karar geri alınmalıdır. Bolu’ya yapılan en büyük ihanettir” ifadelerini kullandı. 

“Milletvekillerinin üçüne de hakkımı helal etmiyorum”

Bolu’nun 3 tane milletvekili olduğunu belirten Başkan Özcan, “Üç milletvekiline sesleniyorum; Bolu milletvekili olduğunuzu görelim. Gölcük’ün Boluspor’un elinden alınmasının önüne geçin. Yoksa 3 milletvekilimiz de aldığı oyların hakkını vermemiş olur. Görevlerini yapmamış olurlar. Gölcük’ü Boluspor’un elinden aldıran milletvekilleri olarak tarihe yazılırlar. Üçü de bizim arkadaşımız. Biz niye vekil olarak sizleri Ankara’ya gönderiyoruz. Bolu’nun haklarını koruyun diye. Bunun siyasi bir karar olduğunu düşünmüyorum. Ama burada öyle birileri var ki, bu kararı aldırabiliyorlar. Kim olduklarını bilmiyorum, bilsem söylerim. Güçlü birileri olduğu kesin. Bu yanlış karardan ancak siyasi bir kararla dönülebilir. Bu karardan geri adım attıramazlarsa, üçüne de hakkımı helal etmiyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Bolupostası.com

4 yorum yapılmış

 • ErtugrulSahnoglu 10 Mayıs 2024 • 18:02

  Bu kararın önünde arkasında yanında kimler varsa. Sonsuza kadar Boluluların ve Boluspor luların iki eli yakanızdadır. Tüm beddualarımız da sizinledir.

 • hans14 10 Mayıs 2024 • 23:18

  siyasi fesatlık resmen iktidar kendinden olmayan belediyelere kıllık başladı....burda işi cevirecek vekiller akp ve mhp vekilidir..onlarda ağalarına bir şey deyemez...chp vekilinide tınlamazlar...yani bu seçime kadar böyle gider ama iktidarda değişirse çok şeyler olur.....şimdilik kaybeden ve uğraşılan chp

 • DEYALLA 11 Mayıs 2024 • 02:44

  Ota boka lüzumsuz her şeye, maydanoz olup, medyada orda burda poz veren Bolu vekilleri Yüksel Coşkunyürek (AKP), İsmail Akgül(MHP) ve Akp il bşk. Suat Güner neredesiniz? Başınızı kuma mı gömdünüz? Neye yarıyorsunuz? Siz ne için seçildiniz? İçiniz rahat mı? Bu halk bunun hesabını size seçimde sorar unutmayın.

 • Deyalla 11 Mayıs 2024 • 02:44

  Ota boka lüzumsuz her şeye, maydanoz olup, medyada orda burda poz veren Bolu vekilleri Yüksel Coşkunyürek (AKP), İsmail Akgül(MHP) ve Akp il bşk. Suat Güner neredesiniz? Başınızı kuma mı gömdünüz? Neye yarıyorsunuz? Siz ne için seçildiniz? İçiniz rahat mı? Bu halk bunun hesabını size seçimde sorar unutmayın.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.