Dikkatler yönetim toplantısına çevirilecek

12/12/2011
12
ARA
2011

Boluspor'da Kaşrıyaka maçı öncesi ve sonrası esen soğuk rüzgarlar alınan galibyetle daha da sert esmeye başlarken, konunun bu akşam yapılması beklenen yönetim kurulu toplantısında ele alınması bekleniyor. Gündemin birinci sırasında bulunan teknik direktör konusunda yönetimin vereceği karar merakla bekleniyor. 


Boluspor'da Karşıyaka maçı öncesi ve sonrası yaşananlar, yapılan açıklamalar adeta gündemi değiştirirken, alınan galibiyetten çok teknik direktör Cihat Arslan'ın maç sonu yaptığı açıklamalar konuşuldu. Haftanın ilk gününde Bolu kamuoyunda Cihat hocanın istifa edebileceği, yönetimin Cihat hocayı gönderebileceği ya da hoca ile görüşülerek tüm yaşananlar masaya yatırılarak ortak bir çözüm noktasında birleşip yola devam edileceği konuşuluyor.

 

Görüş farklılıkları bu kez daha fazla

 

Ligde 5. sezonunda en başarılı 15 haftayı geride bırakarak 25 puanla 6. sırada bulunan Boluspor'un ortaya koyduğu futbol bazı kesimler tarafından beğenilmese de, bir grup ise sadece puana bakıyor. Öte yandan son yıllarda teknik direktörlük koltuğunda sürekli yaşanan krizlerden sonra kişiliği ve dürüstlüğü ön plana çıkan Cihat hoca yine bir çok kesim tarafından göreve devam etmesi gerektiği görüşü ortaya atılıyor. 

 

Karar akşam topantıda

 

İşte eksisi ve artısı ile Boluspor yönetiminin bu akşam yapılması beklenen toplantıda alacağı karar merakla beklenirken, tüm gözler yönetim kurulu toplantısında olacak.     

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.