CİMNASTİK AİLESİ TARİHİ BAŞARIYI KUTLADI

10/05/2024
10
MAY
2024

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Cimnastik Ailesi Tarihi Başarıyı Kutluyor" programı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezinde düzenlendi. Programa Bolu Valisi Erkan Kılıç, Cimnastik sporuna tarihi başarılar yaşatan Federasyonu Başkanı Suat Çelen milli sporcular ve aileleri katıldı.

Trampolin Cimnastik branşında ilimiz ve ülkemiz adına elde edilen tarihi başarılar sonrası Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından  "Cimnastik Ailesi Tarihi Başarıyı Kutluyor" programı düzenlendi.

Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda genç erkekler bireysel finalinde altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu olan ilimize ve ülkemize bu gururu yaşatan Milli Sporcu Sinan Cankurt’u ve takım halinde tarihte ilk defa trampolin cimnastikte finale kalan takım arkadaşları Emir Öztürk ve Batuhan Meriç Mamur’u, antrenörlerini ve ailesini tebrik eden Vali Erkan Kılıç, Milli sporcumuza 2028 Olimpiyatları'nda başarılar diledi.  

4 sporcudan oluşan Trampolin Milli Takımının 3 Bolulu milli sporcusuna ve antrenörüne hediyelerini Vali Kılıç, İl Gençlik ve Spor Müdürü Emrullah Güler, Cimnastik sporuna tarihi başarılar yaşatan Federasyon Başkanı Suat Çelen ve Bolu Cimnastik Kulübü Başkanı Saip Garipoğlu verdi. Programda sporcular, antrenörler ve sporcuların aileleriyle birlikte pasta kesimi yapılarak hatıra fotoğrafı çekimi gerçekleşti. 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.