Çarıkçı son gelişmeleri değerlendirdi

13/12/2011
13
ARA
2011

Boluspor’da yaşanan son gelişmeleri değerlendiren Boluspor Kulübü başkanı Necip Çarıkçı teknik direktör Cihat Arslan’la yollarının ayrılmasının kararının yönetim kurulu olarak aldıklarını, bu yaşananların kesinlikle Karşıyaka maçı sonrasında hocanın yaptığı açıklamaların neden olmadığını belirtti.  


İşte başkan Çarıkçı’nın açıklamaları;


“Kararı yönetim kurulu olarak aldık”


Öncelikle maçtan sonraki hocamızın açıklamaları şık düşmedi. Yönetim kurulu toplantısında yaklaşık 35 arkadaşımızla bir toplantı yaptık. Bu toplantıda arkadaşlarımdan bu hocamızın açıklamalarını dikkate almamalarını istedim. Oynana futboldan memnun olup olmadıkları konusunda fikirlerine başvurdum. İkinci devrede daha iyi yerlere getirebilecek bir teknik heyet konusunda arkadaşlarımla hem fikir olduk. Toplantıya katılan arkadaşlarımın yüzde 99’u ile fikir birliğinde bulunarak bu kararı aldık.

 

“Oynanan futbol kimseyi tatmin etmedi”


Yönetim kurulunun tamamına yakını oynanan futboldan memnun değildi. Sadece bizler değil, Bolu kamuoyunda da iyi futbol oynanmadığı olgusu vardı. 25 puanımız var ama, iyi oynadığımız maç sayısı yok denecek kadar az. Bu futbolla başarılı olamayacağımız fikri ortaya çıktı.

 


“Geldiği gibi gülerek sohbetle ayrıldık”


Cihat hocamız ile geldiği günkü gibi gülerek ve sohbetle ayrıldık. Öyle basında yer aldığı gibi kargaşa gürültü olmadı. Bu tür haberler neden yapılır anlamıyorum. Böyle kavgalı gürültülü bir ayrılık iki tarafa da zarar verir. Boluspor bundan sonra başka hocalarla çalışacak, Cihat hoca başka takımları çalıştıracak.

 

“Bütün desteğimizi verdik”


Karşıyaka maçı öncesine pazartesi günü kendisi bizle bir toplantı yapmak istedi.  O toplantıda her şeyi masaya yatırdık ve kafasında soru işareti kalmayacak şekilde toplantımızı sonuçlandırdık. Son iki antrenmana geldim, destek verdim. Karşıyaka maçı öncesi yanına gittim, başarılar diledim. Biz hocamızı bu güne kadar hiç yalnız bırakmadık. Belki daha fazla ilgi bekliyordu. Ama demek ki yeterli gelmedi.

 

“Teşekkür ediyorum”

 

Cihat hoca çok iyi niyetli tertemiz bir insan. Umarım yolu açık olur. Kendisinin çok büyük hedefleri var. Yaptıkları hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. 
"Acele etmiyoruz"Yeni teknik direktör kim olur bilemiyorum. Bu konuda çalışmaları başlattık. İlk devrenin bitmesine bir maç var. Bu maça Osman hocaylada çıkabiliriz. Kupa maçının ardından yeni teknik ekibimiz belli olur. Durumlar ve şartlara göre yeni hocayı hemen de getirebiliriz.    

 

 

 


İşte Boluspor'da günün manşetleri

 

    Köroğlu Mah. Berrak Sok. No:3   Tel: 0 533 262 91 29
    © 2019 Tüm Hakkı Spor14.com adresine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
    spor14.com Bolu Spor14 Gazetesi bilişim, medya uygulamasıdır. Kaynak göstermek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.