BOLUSPOR'UN KUPA MAÇININ TARİHİ BELLİ OLDU

09/10/2021
09
EKİ
2021

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabakalarının programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) internet sitesinden yapılan açıklamaya göre maçlar 26, 27 ve 28 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Maçların programı şöyle:

26 Ekim Salı

13.00 MKE Ankaragücü - Somaspor 

14.00 Beypiliç Boluspor - Çarşambaspor

14.00 Akhisarspor - Bergama Belediyespor

14.00 Eyüpspor - Bucaspor 1928 

15.30 Altay - Belediye Derincespor

18.00 Yılport Samsunspor - Karatay Termal 1922 Konyaspor

20.45 Adanaspor - Adıyaman

27 Ekim Çarşamba

13.00 Kocaelispor - An Zentrum Bayburt Özel İdarespor

13.00 Anagold 24Erzincanspor - 52 Orduspor

13.00 Hekimoğlu Trabzon - Bitexen Düzcespor

13.00 Silahtaroğlu Vanspor - Zonguldak Kömürspor

13.30 Ankara Demirspor - Yomraspor 

13.30 Ankara Keçiörengücü - Ağrı 1970 

13.30 Etimesgut Belediyespor - Kahta 02 Spor

13.30 Kırşehir Belediyespor - Redoks Darıca Gençlerbirliği 

13.30 Serik Belediyespor - Pazarspor 

14.00 Afjet Afyonspor - Sivas Belediyespor 

14.00 Amed Sportif Faaliyetler - Tarsus İdmanyurdu 

14.00 Ankaraspor - İnegölspor

14.00 Balıkesirspor - Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor 

14.00 Bodrumspor - Isparta 32 Spor

14.00 Çorum - Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor

14.00 Denizlispor - Gema Polimer Şile Yıldızspor 

14.00 Eskişehirspor - Iğdır 

14.00 İstanbulspor - Ergene Velimeşespor

14.00 Kırklarelispor - Osmaniyespor

14.00 Manisa - Fatsa Belediyespor 

14.00 Menemenspor - Karşıyaka 

14.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor - Çankaya 

14.00 Sarıyer - Edirnespor 

14.00 TECO Karacabey Belediyespor - Şanlıurfaspor

14.00 Turgutluspor - Mardin 1969 

14.00 Uşakspor - Nevşehir Belediyespor 

15.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Nazilli Belediyespor

18.00 Bursaspor - Ceyhanspor 

20.45 Yukatel Kayserispor - Artvin Hopaspor 

28 Ekim Perşembe

13.00 Bereket Sigorta Ümraniyespor - Kahramanmaraşspor 

14.00 Altınordu - Büyükçekmece Tepecikspor

14.00 Gençlerbirliği - Pendikspor 

14.00 Tuzlaspor - 68 Aksaray Belediyespor

15.30 Sakaryaspor - Karbel Karaköprü Belediyespor

18.00 Fraport TAV Antalyaspor - Diyarbekirspor

20.45 Adana Demirspor - Niğde Anadolu