Boluspor'dan basın açıklaması

07/12/2011
07
ARA
2011

Boluspor pazar günü oynanacak olan Karşıyaka maçı öncesi resmi sitesinden bir yazılı açıklama yaptı.  Zorlu maç öncesi Boluspor'da umutların hep olduğunu ve olacağını belirten açıklamada devre arasında gerekli takviyelerin yapılarak ikinci yarı Boluspor Rüzar'ının eseceği ifade edildi. 


İşte o açıklama;


Değerli Boluspor Dostları;

Geçtiğimiz hafta sonu Bolusporumuz çıkmış olduğu Denizlispor deplasmanında ne yazık ki istediği oyunu oynayamamış ve taraftarlarımızı üzmüştür.

İyi günde kötü günde yanımızda olan taraftarımız, bu maçta da tribünlerdeki yerini almış ve Bolusporumuzu destekleyerek kendisine yakışanı yapmıştır. Kendilerine teşekkür etmek boynumuzun borcudur.

 

Boluspor’un taraftarsız, taraftarın da Bolusporsuz olması düşünülemez. O zaman can ile canan arasında olan memnuniyetsizlikler ancak sevgi ile aşılabilir. Bu sevgi ise hepimizde vardır ve olmalıdır da…

Bolusporlular olarak bizim için her hafta taze bir başlangıç, her maç ise yeni bir umuttur. Umudun olmadığı yerde zaten hiçbir Bolusporlu yoktur. Eğer küçük bir umut varsa da hepimizin beklentileri hem iri hem de diri olmalıdır..

 

Biz Boluspor yönetim kurulu olarak hiçbir zaman umudumuzu kaybetmiş değiliz. İlk yarının sonuna kadar toplayabildiğimiz kadar puanlar toplayıp ilk yarıyı en güzel yerde bitirmek amacımızdır. Devre arasında ise eksik gördüğümüz yerlere yapacağımız takviyeler ile yepyeni bir kimlikle sahalarda Boluspor rüzgarı estirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

 

Ancak bu azmin ve şevkin sürebilmesi için taraftarlarımızı tribünlerde görmek, aynı heyecanı onlarla paylaşmak çalışma arzumuzu artıracaktır.
 
Bu duygularla Karşıyakaspor maçında taraftarlarımızı tribünlere bekliyor saygılar sunuyoruz.
                                                                                  
Boluspor Yönetim Kurulu


Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.