BOLUSPOR'DAN AK PARTİYE ÖZEL TEŞEKKÜR GELDİ

27/03/2024
27
MAR
2024

Boluspor kulübü resmi internet hesabından bir teşekkür mesajı paylaştı. Bu paylaşımı alıntılayan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol ise "Bizler de sizlere teşekkür ediyoruz Maddi, manevi desteklerimiz ve stadyum bizden, şampiyonluk sizden" ifadelerine yer verdi.

Boluspor kulübü resmi internet hesabından bir teşekkür mesajı paylaştı. Kırmızı beyazlılar, AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol’a, Boluspor’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine az bir süre kala adaylar çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Boluspor’u ziyaret eden AK Parti heyeti, kırmızı beyazlılara destek sözü vermişti.

Yaşanan sürecin ardından Boluspor Kulübü de, AK Partili isimlere teşekkür mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi: “Kulübümüze göstermiş oldukları maddi manevi desteklerinden dolayı AK Parti Bolu Milletvekilimiz Sayın Yüksel COŞKUNYÜREK ve AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Sayın Muhammed Emin DEMİRKOL’a teşekkürlerimizi sunuyoruz”

"DEMİRKOL STADYUM BİZDEN ŞAMPİYONLUK SİZDEN"

Bu paylaşımı alıntılayan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol ise "Bizler de sizlere teşekkür ediyoruz Maddi, manevi desteklerimiz ve stadyum bizden, şampiyonluk sizden" ifadelerine yer verdi. 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.