Boluspor'a 3 Fransız yolda

31/12/2011
31
ARA
2011

Son yıllarda yabancı konusunda bir türlü istediğini bulamayan Boluspor, bu sezonun ikinci yarısı öncesi rotayı Fransa'ya çevirirken, yönetim Fransa'nın en önemli kulüplerinde oynayan 3 oyuncu ile temasa geçti. www.ozgurbolu.com un özel haberine göre, Transfer Komitesi bu oyuncular ve kulüpleri ile görüşmelerini sürüdürken, 3 oyuncuyu Boluspor'a kazandırma çalışmaları sürüyor.

 

Kırmızı beyazlılar ilk devrede hem Landry hem de Koffi'den istediğini alamayınca, ikinci yarı takıma katkı sağlayabilecek önemli isimlerin peşine düştü. Yönetimin yurt dışında takip ettiği oyunculardan olan Fransa liginde oynayan 3 oyuncuyu listesine aldı. Görüşmeleri sürdüren kırmızı beyazlı transfer komitesi bu 3 oyuncudan en az ikisini Boluspor'a kazandırıp, siyahi oyuncuları Antalya kampına yetiştirmek istiyor.

 

10 numara tribünleri ayağa kaldıracak

Özelikle forvet arkasında ve kanatlarda oynayabilen, aynı zamanda golcü özelliği ve şutları ile dikkat çeken 19 yaşındaki genç oyuncunun Boluspor taraftarını coşturması bekleniyor. Diğer iki futbolcunun ise yine forvet ve kanatlarda oynadığı yönetimin bu üç oyuncu için tüm mesaisini harcadığı öğrenildi.   

Hırvat'lar plase


Kırmızı beyazlı yönetim ayrıca Hırvatistan'da da bazı oyuncularla temasa geçerken, Fransa'dan gelebilecek olumsuz cevaba göre, yine daha önceden izlediği Hırvat oyunları da devreye sokacak.

Yerli an meselesi

Yurt dışıyla yoğun bir trafik yaşayan kırmızı beyazlılar yurt içindeyse ince eleyip sık dokuyor. Kırmızı beyazlı transfer komitesi nokta trasfer yapmak için çalışmalarını yürütürken, alınacak oyuncunun kesinlikle direk oynayabileceği belirtildi.

 

Kaynak: www.ozgurbolu.com

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.